Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan érezhető legjobban a...

Hogyan érezhető legjobban a baba mozgása? (Gondolok itt arra, hogy fekve, ülve, evés előtt. ) Mikor lesz egyértelmű?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Számomra evés közben és lefekvés után pár perccel a legérezhetőbb a kislányom mocorgása odabent!

A 14. héten már éreztem rebbenéseket, de teljesen egyértelmű, sőt, gyakran már kissé kellemetlen rúgásokat a 24. hét óta érzek.

2011. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha fűszereset vagy paradicsomos ételt eszem vagy édességet akkor mindig mocorog, de az esti lefekvés után szinte azonnal beindul, ilyenkor kis focistának hívom a babámat.


27+6 hkm

2011. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem evés után, főleg, ha édesség is szerepelt az étlapon, és hanyatt fekve indult be a legjobban.

Itt kint is pont olyan izgága, mint bent volt, csak már hangja is van. :D

2011. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem általában étkezés után mocorog, bár nem tudom, hogy azért e mert ízlik neki az étel, vagy pont az ellenkezője miatt. De este is nagyon be tud indulni, pláne ha a bal oldalamon fekszem, ilyenkor át kell fordulnom a másik oldalra. Nektek néha nem olyan érzés, mintha csikaródna a hasatok, miközben ide oda úszkál?
2011. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Avery ***** válasza:
Nekem is javarészt evés után/közben mozog, illetve ülve. (Lehet, mert ülve eszem? :)) Ha oldalt fekszem, akkor is szoktam érezni, este. Ha jövök-megyek, akkor még nem éreztem. (21. hetes)
2011. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én egyértelmüen tegnap éreztem a rugásokat. Azelött csak ilyen bugyborékolást éreztem és mindig mikor leültem a székre. most 18 hetes vagyok:)
2011. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!