Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy az Elevittő...

Elképzelhető, hogy az Elevittől hízok?

Figyelt kérdés
19. hetes, vékony alkat vagyok, eddig kb. 5 kilót híztam (azt is az utóbbi 4 hétben). Soknak számít az 5 kiló 19 hetesen?
2008. febr. 20. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 40.hétben vagyok,végig első perctől kezdve Elevitet szedetem,összesen 12 kilót híztam,szóval nyugodj meg.

Én is vékony vagyok és voltam 60 kilóval kezdtem és most 72 vagyok csak pocakra híztam sehova máshova.

Szerintem alkati dolog a hízás nem az Elevit teszi.Én 19 hetes koromban 4 kilót szedtem fel.Az Elevire azt mondják,hogy a bab lesz nagyobb,ezt viszont még nem tudom ,mert még nem született meg.

2008. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az Elevitet szedem, és egy grammal sem híztam többet a normálisnál. Csak a pocim nőtt meg, de az nagyon :)

36 hetes vagyok, és 12 kilót híztam eddig. Ez teljesen jó. A terhesség elején azért hízhatsz, mert a szervezeted készül egy nehéz feladatra, és ehhez tartalékok is kellenek. Ne aggódj, terhesség után le lehet adni!!! De most semmiképpen sem fogyókúrázz, mert az tilos és káros!

Egyél mindent amit megkívánsz, és egészséges!

Az Elevit szedését meg beszéld meg a dokiddal.

Jó babavárást!

2008. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Elevitet szedek, 17 hetesen 1 kg-t híztam.Ezek a ki mennyit hízik, alkati kérdés is,ne félj, a tiéd is jó, ami fölös, majd leadjuk.
2008. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem sok a tévhit a terhes vitaminokról.Benne van a nevében vitamin!Nem attól fog valaki több kilót felszedni,mert vitamint szed,hanem a mértéktelen evéstől!
2008. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ahogy az előttem lévők leírták. Nem az Elevit a hibás az elhízásért. Az csak vitamin. Én is első perctől kezdve azedem. 25 hetes vagyok és 7 kg-ot híztam. Szedjed nyugodtan. Abban van minden, ami a babának kell ilyenkor. Ezért hívják magzatvédő Vitaminnak. Jó babavárást!
2008. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A fogyókúra egyébként eszembe se jutott, most a baba a legfontosabb!

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. febr. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!