Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a Duphaston...

Elképzelhető, hogy a Duphastontól vagy az Elevittől hízékonyabb vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak 8 hetes vagyok, de már 5 kilót felszedtem,pedig nem eszem többet, mint eddig.A hasam is óriási lett, legalább 4 hósnak nézek ki.Mit tudnék tenni?
2008. jan. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. En is ugyanebben a cipoben jarok, 11 hetes vagyok, s mar eddig 6 kilot hiztam, mig masok fogyni szoktak meg ilyenkor inkabb.. abba is hagytam, mert nem ferek bele mar a nadragomba, akkorara megnott a hasam.. sokan mondjak, hogy ez inkabb puffadas, de szerintem inkabb hizas sajnos. folsavat szedek, magnexiumot, kalciumot.. meglatjuk mulik-e a farkasetvagy..

sok sikert!

gratulalok a babhoz!

2008. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan az elevitet" gyanúsítják meg", de pl. én nem híztam vele.14 hetesen 1kg-ot híztam.Bár csínálhat jó étvágyat, de kimondottan magától a gyszertől sztem nem lehet hízni.A Duphastontól tuti nem, egyébként azt is szedtem.A puffadás sajnos jelen van az elején a terhességnek,többször próbálj keveset enni, sok gyümi, zöldség, de a gyümölccsel is vigyázz, ha este eszel,égeti a gyomrodat, ha savas, és becsap ,azt hiheted enned kell.Próbálj meg 6 után már nem enni, vagy ha muszáj, egy kis zöldség-félét,pl pároltan.Ha kerülöd apuffasztó ételeket, azzal kicsit segítesz, de annyi-féle finomság van,ami puffaszt:-)))

Boldog babavárást!

2008. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én ezért nem is mertem elkezdni az elevitet ,mert az össze s barátnőmnek az volt a baja vele és ők is abba hagyták.Én a calavitás new life magzatvédőt szedem,kicsit drágább de jobb.www.calavita.com.

Amúgy a benne levő vitamin mennyisége meg a te hízékonyságod határozz meg,hogy hogy hízol tőle

Az egyik ismerősöm egy száldeszka volt és ő pont annyit hízott ,hogy jól nézett ki tőle,de pl.én rögtöm híznék tőle.Most 15hetes vagyok és semmit nem híztam még,igaz nem is vagyok kívánós vagy nassolós.Szedem a magzatvédő mellé a folsavat,vasat és calcium magnéziumot(mert csak ezzel tud beépülni a szervezetbe a calcium csak ezt sokan nem tudják.)de ezek is calavitás terméke..nagyon jók azért merem ajánlani ,gyerek korom óta szedem ugyhogy tudom ,hogy megbízhatóak.Gratula a babódhoz!

2008. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


akik Elevitet szedtek a környékemen, sokkal kevesebbet szedtek fel, mint akik nem szedtek semmit vagy mást szedtek. Az egyik barátnőm összesen négy kilót hízott a terhessége alatt, úgy, hogy eleve magas súlyról indult, a munkatársam pedig, aki cérnavékony, alig hat kilót szedett fel. Mindketten Elevitet szedtek.

Én a 23. hétben vagyok, és talán három kiló, ha rám szaladt, pedig (sajnos) 90 kiló felettről indultam, és egyáltalán nem koplalok, sőt nassolok is.

Az a barátnőm pedig, aki nem szedett semmilyen magzatvédő vagy terhesvitamint, 23 kilóval lett gazdagabb a szülésig. Három hónapos terhesen már nem fért a ruháiba, pedig normál testalkatú.

Szóval nem tudom, ezektől hízékonyabb-e az ember lánya.

2008. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!