Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó, magzatvíz vagy...

Nyákdugó, magzatvíz vagy folyás? Nem értem mi van! SOS

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta nem azt mondom h folyik csak kisebb,nagyobb megszakítással jön belőlem vízszerű valami,ami szintelen szagtalan.érzem h jön meg ott van olyan mintha nedves lennék...este mikor lefeküdtem még volt egy darabig éjszaka semmi most megint de most kicsit ilyen krémes szinű,de állagra még mindig inkább vizes.azért félek kicsit mert első babámnál rossz helyen repedt a burok(de akkor észrevettem)..36+2kismama

az lehet h kedden 3111volt a méhszáj és talán nyilik tovább?


2011. jún. 4. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Most!
2011. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ORVOS
2011. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Remélem már elindultál dokihoz!

Jobb ha ránéz! Ne izgulj!

2011. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

most ilyen nyálkás lett...mint a takony.:O

még várnék kicsit nem akarom egyből riasztani az orvost.de mi lehet szerintetek??

2011. jún. 4. 08:41
 5/15 anonim ***** válasza:
inkább menj el a dokihoz most minthogy valami baja legyen a babának.majd írj hogy mi volt.az is lehet hogy picit szivárog a magzatvíz,ami nem jó
2011. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, és ennyire nem hallgatsz ránk, akkor legalább a védőnődet hívd fel, és kérj tőle tanácsot. Hátha neki hinni fogsz.

Ha ez magzatvíz, akkor látnia kell a dokinak, ne viccelj!!!

2011. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt olvastam egyszer, hogy ha magzatvíz, akkor egy zsepin pl úgy terjed szét, mint a sima víz. A folyás pedig teljesen másként terjed szét rajta. Próbáld ki!

Egyébként én is nemrég kérdeztem erről a védőnőmet, de szegénynek semmi tapasztalata nincs, most jött ki kb az iskolapadból :S

33 hkm

2011. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akarsz orvoshoz menni bár indokolt lenne akkor menj a patikába és vegyél olyan betétet ami magzatvizre megváltozik a színe akkor tudni fogod hogy ez magzatvíz e de szerintem irány a doki nem is értem az ilyen embereket aki itt irgoat olyankor amikor lehet hogy baj van én nem tudnék otthon ücsörögni tök nyugisan és ide irkálni ha tudom hogy valami nincs teljesen rendben de minden ember más ha neked így jó akkor áldásom rád
2011. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minél előbb orvos!
2011. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát,nekem ugyan ez volt!Én tudtam,hogy szülni fogok,de még a kórházba is kiröhögtek,és azt mondták,csak egy bővebb folyás.Pedig akkor már fájt is.Aztán utána meg nem győztek kapkodni,mert megindult a lánykám kifele :)
2011. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!