Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó, magzatvíz vagy...

Nyákdugó, magzatvíz vagy folyás? Nem értem mi van! SOS

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta nem azt mondom h folyik csak kisebb,nagyobb megszakítással jön belőlem vízszerű valami,ami szintelen szagtalan.érzem h jön meg ott van olyan mintha nedves lennék...este mikor lefeküdtem még volt egy darabig éjszaka semmi most megint de most kicsit ilyen krémes szinű,de állagra még mindig inkább vizes.azért félek kicsit mert első babámnál rossz helyen repedt a burok(de akkor észrevettem)..36+2kismama

az lehet h kedden 3111volt a méhszáj és talán nyilik tovább?


2011. jún. 4. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi történt? Lehet bent tartottak?
2011. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

szia.

nem mentem be.:(

a vízszerű dolog most eltűnt és most kocsonyás,nyálkás valami jövöget(krémszínű).nagyon fáj a derekam,hátam zsibbad a lábam,és egyre jobban fáj a szeméremcsontom.nem tom mi lesz..

2011. jún. 5. 13:43
 13/15 A kérdező kommentje:
jah és hasmenésem ma is volt+hányinger.és a hasam lejjebb ment kicsit.
2011. jún. 5. 13:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Most már azért én is bemennék a helyedben. Vagy meg akarod várni a holnapot? Mi van ha ez már a szülés előjele?
2011. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
sztem csak előjel.de akár eltarthat még 1hétig is??ezért mert nem vagyok biztos ezért nem akarok addig indulni..kedden kell amugy mennem.ha holnap is ilyen ramatyul leszek akkor este bemegyek..valaki azt irja előjel valaki azt hogy nem ő is ezekkel a tünetekkel van..akkor??van egy 2éves lányom nem tok csak ugy pattogni.:(
2011. jún. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!