Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei voltak a...

Milyen tünetei voltak a terhességnek, amitől gondoltátok, hogy terhesek lehetettek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hm... én tudtam és kész.... Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de az első pillanattól fogva tudtam :o)
2009. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már a menstruáciom elött folyásom volt, ami nekem soha nem jelentkezett. De ugyanúgy görcsöltem, meg fáj a derekem mintha megjönne. Hányinger, szédülés soha nem volt.
2009. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem pont ellenkezőleg volt, azt hittem nem sikerült, fájt a hasam, azt hittem meg fog jönni. Az egyetlen furcsaság az volt, hogy begyulladt a bölcsesség fogam, ami 5 évente 1X szokott:) a pozitív tesztnél se mertem elhinni, és mostmár nemsoká a karomban tarthatom:)

Üdv: 29 hetes kismama

2009. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatos gyomorégés,gyomorsav túltengés.

Utálom a savanyúságot de egy nap fletéptem a hűtő ajtaját és bezabáltam fél üveg csemi ubit.. lefekvés után pedig a torkomban volt a savam..másnap pozitív lett a teszt. :-)

9 hós kislány anyukája

2009. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nemvárt napja előtt két nappal éreztem, hogy valami más, egy nappal előtte sejtettem, hogy ez egy picimanó, nemvárt napján frászt hozott rám a folyás, hogy tévedtem, de estére 200%volt, hogy babám lesz, teszt és minden nélkül, párom szerint "csak késik:)" tévedett:)


Hogy mit éreztem, pontosan nem tudom, talán rengeteg endorfint, ami miatt vigyorogtam:) Azt tudom, hogy lelkileg volt nagyon jó.


Az első babámnál három nap kellett, hogy felfogjam, terhes lehetek, mert nem jött meg, és a teszt csíkosodása után is két perc kellett, hogy felfogjam, Babázok.

2009. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kb 3 hetes terhesen már émelyegtem, és öklendeztem a belvárosban a kutyapiszok, kutyapisi láttán és szagán. Az ilyet korábban fel sem vettem, max. elhúztam a szám és szidtam a trehány gazdikat.

Aztán jött a 2 csíkos teszt az elmaradt mesi után 2 nappal. :)


Röviden ennyi. Üdv!

2009. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

émelygősem édes volt a szám íze és rosszué voltam a cigitől, eszembe sem jutott hogy terhes lehetek csak a cigi miatt csináltam tesztet, alig hittem a szememnek a két csík láttán :)) (nem tervezett baba, de nagyon örülünk neki)

23hetes kismama

2009. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelt a munkám,amit imádtam,türelmetlen voltam ésd visszabeszéltem még főnőkőmnek is.Beszéltem?Kiabáltam vele.Szerencsére nem ilyennek ismertek,igy nem volt semmi más csak csodálkozás.Képes voltam ugy megszédülni,hogy lekellett ülni.Ilyen még nem fordult elő velem,tehát sejtettem,hogy a hormonokkal érkezett valaki más is.És igy is lett.A nem várt elött egy héttel teszteltem és már pozitiv volt.
2009. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!