Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tünetei (ha vannak) a...

Mik a tünetei (ha vannak) a pár hetes terhességnek? Ti hogy vettétek észre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Pisilés 3x annyiszor, mint egyébként, fáradtság, szédülés, gyengeség, szomjúság, nagyon sok víz ivás, has szúrkálás. Nálam ezek szoktak lenni. Mindig felismertem az esedékes menstruáció előtt már. (+x eddig :o)
2011. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3x bocs :o)
2011. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pár hetes terhesség a peteérés idejére esik. Olyan 4-5 hetesen valóban a gyakori pisilés, hányinger, fáradékonyság, mellfeszülés, esetleg hasfájás (görcsölés), menzesz előtti tünetek.
2011. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, nekem menzesz előtti tüneteim voltak először, én teszteltem és abból tudtam.
2011. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt egy kisműtétem júliusban, de utána augusztusba a 6 hetes kontrollon oké volt minden. Aztán szeptemberbe késett 2 hetet(így 20-án lettem beteg), októberbe kis rózsaszín folyásom volt 2 napig kb, de most novemberbe már 3.-án elkezdett barna folyásom lenni. Nem sok, de van. Írtam tegnap a dokinak, ő azt mondta vegyek tesztet...

De mindig védekeztünk óvszerrel, lehetetlen hogy terhes legyek, sose szakadt ki, meg semmi baj nem volt. A műtétem rossz citológia miatt nemrég volt csak, ezért nem szeretnék még babát, várni szerettem volna még vele. Lehet terhes vagyok? Félek megcsinálni a tesztet... :S

2011. nov. 6. 11:14
 6/9 A kérdező kommentje:

Szurkálni szúrkált a hasam , volt hogy a gyomromig sugárzott, de akkor annak tudtam be, hogy nem lettem beteg.

Fáradtnak meg már évek óta fáradtnak érzem magam :)

Nem vagyok sem kívánós, se hányingerem nincs.

2011. nov. 6. 11:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont fel vagyok puffadva szinte állandóan
2011. nov. 6. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Az tünt fel először, hogy nem jött meg. Az már csak a pozi teszt után esett le, hogy ezért égett a gyomrom annyira.
2011. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatívat teszteltem, ugyhogy tuti nem vagyok terhes. Remélem más baj nem lesz, csak most próbálkozik beállni. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!