Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vizsgálat alkalmával...

Az első vizsgálat alkalmával amikor megkérdezi a doki, hogy miben segíthet, mit mondjak neki? Hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés:), de úgy izgulok! Mondjam azt, hogy szeretném megtudni, hogy terhes vagyok? És ntegyem hozzá, hogy mióta késik, meg csináltam tesztet stb...

Ti, hogy fogalmaztatok?:)


2009. márc. 19. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szia én bementem és mondtam hogy késik csiniztem tesztett poz lett és meg tatom.
2009. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. márc. 19. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnél bementem fal fehéren, közöltem van két pozitív tesztem, most mi van, semmi mást nem mondtam, le is szúrt, hogy ebből még ő semmit sem tud, szépen megkért mondjam el, mikor volt utoljára, kiszámolta, hogy mennyit késik(azért is kaptam, mert túl korán mentem), és csak utána vizsgált meg.


A másodiknál már "rutinosan" elmondtam, hogy mikor volt az utolsó, mikor kellett volna jönnie, mennyi ideje késik, és volt pozitív tesztem, azóta nem volt problémám, azt hiszem terhes vagyok, erősítse meg. Megvizsgált, megmutatta a picikét, visszarendelt a protokolnak megfelelően 2héttel későbbre is. És annyi.

2009. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak anyit mondtam, hoyg erős a gyanúm, hogy gyereket várok. A többit már ő kérdezte. :-))
2009. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Amikor én bementem a dokihoz azt mondtam,hogy a párommal szeretnénk babát.Megmondtam,hogy mikor volt az utolsó menszim és,hogy már xy napja késik csináltam tesztet ami pozitív lett.Utána kérdeztem tőle,hogy mi a teendő ilyenkor? Ne izgulj utána már megy minden magától.Engem megvizsgált de UH-t még nem csinált mert fiatal terhes voltam.1 hétre rá vissza rendelt, akkor volt UH.Sok sikert és minden jót kívánok neked és a babának!

18 hetes

2009. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. márc. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!