Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyermeketekkel mikor...

Második gyermeketekkel mikor kezdett látszódni a pocak hogy nő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nagyon hamar: 6 hetesen nem voltak kényelmesek a nadrágjaim, 8 hetesen már kismamanadrágot húztam, most 16 hetes vagyok és már a tavaszi kabát alatt, idegenek számára is jól látható. szerintem kb. akkora most mint az elsővel 26 hetesen...
2011. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam jó későn, már nem tudom, az első trimeszter vége felé, de kabátban még most sem egyértelmű, pedig ma vagyok 36 hetes. Nem is akarják elhinni, hogy jövő héten akár már szülhetek is, pedig most nőtt egy óriásit.
2011. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 hetesen már "nagy" pocakom volt, míg az első babával csak olyan 19-20 hetes volt akkora.


most 22 hetes vagyok, a pocakom akkora kb, mint az elsővel 26-28 hetesen

2011. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanúgy félidőben, mint az elsőnél
2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon hamar látszik, 6 hetes vagyok, de apukám úgy jött rá, hogy látta a hasam, és a formáját, az elsőnél 16 hét körül lehetett észre venni.
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 héttel látszom "idősebbnek", mint az első terhességemnél. 8-9 hetesen már látszott, 12 hetesen már kismamanacit hordtam, most 22 hetesen megkérdezik, hogy mennyi van vissza, 1-2 hónap?
2011. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam az első babámnál a 18.-hét körül kezdett el látszani, de akik nem tudták, azok betudták egy kis hízásnak:)

A mostani babámmal már a 10.héten rendesen látszódott :)))

Most 16 hetes vagyok, de simán a 6. hónapra tesznek:)

A másodiknál általában hamarabb látszódik,mert akkor már megvannak nyúlva a szövetek a pociban az első baba után.

Kellemes babavárást kívánok! :) Adri

2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elöbbi vagyok, azt kifelejtettem,hogy alkatfüggő :)))
2011. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!