Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó fejfájással mit lehet...

Állandó fejfájással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, gyakorlatilag minden nap fáj a fejem, első terhességemnél nem volt ilyen gond! Vérnyomásom rendben! Eddig 3x mertem bevenni egy fél algopirint, mit lehetne még?
2011. jún. 6. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted sötét szobában pihenj le.Nekem ez segített,fájdalomcsillapítót én sem mertem beszedni.
2011. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna a kisfiam mellett nehéz lenne pihenni... :(
2011. jún. 6. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot vagy kálciumot? Mert ezek hiánya is okozhat fejfájást! Érdemes felíratni dokival Magnesium Citricit vagy valami jó magnézium készítményt, mert a vény nélkül kapható Magne B6 nem biztos, hogy hat.

Ne egyél-igyál cukros dolgokat, mert attól is fájhat a fejed (nekem is attól fájt néha, pedig nem voltam cukros sem, és nem is ettem belőle sokat, de mégis rossz hatással volt rám).

Mennyi folyadékot (vizet) iszol? Iszol eleget?

Azt is olvastam, hogy az ananász evése is segíthet!

Ha nem múlik, nem hat semmi, akkor viszont irány a doki, mert nem lehet tudni mi áll a dolog hátterében (vércukorszint-ingadozás, veseprobléma stb).

Kíméletes eszköznek pedig nagyon jó a masszírozás: haránték, homlok, váll, nyak masszírozása.

Esténként pedig levendula-illóolaj párologtatás.

2011. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egyfolytában fáj a fejem, hidegfrontra érzékeny vagyok, migrénes is vagyok és a vérnyomásom is alacsony. A panadol pedig nem nagyon használ, de az sem, ha ilyenkor lefekszek aludni, besötétítek és hideg vízzel borogatom a fejem. A körzetorvosom elküldött a neurológiára, ahol olyan idióta orvosok voltak, amilyet még életembe nem láttam. Szerinte azért fáj a fejem, mert nem iszok eleget, lelki gondjaim vannak és mert merek itthon számítógépezni.

Mondjuk érdekes, hogy olyankor is fáj a fejem és elsötétül minden, amikor nem gépezek, de hát ugye ő a diplomás okostojás, biztos jól tudja. Na szerinte így már nem fog fájni a fejem... pfff. Kár volt elmenni.

Szóval valahogy végig szenvedem a hátra levő hónapokat, utána pedig tömhetem magamba ugyanúgy a fájdalomcsillapítókat, mint eddig.

Sajnos segíteni nem tudok, csak leírtam az én történetem.

19 km

2011. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!