Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sírógörcs, láz. Árthat a babának?

Sírógörcs, láz. Árthat a babának?

Figyelt kérdés

Tegnap délután összevesztünk a párommal, elég csúnyán. Borzasztóan éreztem magam, délután háromtól éjfélig csak sírtam, nem volt egyetlen könnymentes percem sem. Végül sikerült "megbeszélnünk" a dolgot, ennek ellenére teljesen letargiás voltam még ma is, és el-elbőgtem magam.

Már a tegnapi sírógörcsömnél is felszökött a lázam, amit sikerült orvosolni, de most újra 38,6. Biztos, hogy nem vagyok beteg, az idegesség miatt van, viszont nagyon aggaszt, hogy jóval kevésbé éreztem ma a babám rúgdosását.

Ez a láz miatt lehet, vagy érzi, hogy ideges vagyok?


Arról nem is beszélve, hogy megint itthon bőgök, mert két paraszt tizenéves kölyök egymást közt a buszon arról beszélgetett, hogy ilyen hassal pont úgy nézek ki, mint Alekosz...

Könyörgöm, lányok, mondjátok, hogy véget fog érni ez a "minden szaron órákig bőgök mert önértékelési krízisben vagyok"-szakasz!!!

18 hkm


2011. jún. 6. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem mindig azt mondja anyukám hogy ne idegeskedjek mert megérzi a baba.tesom is terhesen sokat volt ideges de nem lett baja a babának sött olyan nyugott baba lett :)
2011. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!!

Most csak a baba a fontos, vele foglalkozz, ha a párod ilyen hagyd a fenébe. Tudom, mert én is átmentem nem egy ilyen veszekedésen a terhesség alatt. De szerencsére a babánk nagyon nyugodt lett...

Kitartás, és ne feledd, most csak a baba a fontos!!!

2011. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a nyugalom immár veszett fejsze nyele... másfél órája telefonált a főnököm, hogy köszönik szépen a szolgálataimat, de holnap már nem kell mennem dolgozni...
2011. jún. 6. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! Most muszáj összeszedned magad! A pici legyen a szemed előtt, ő adjon neked erőt. Menj olyan helyekre ahol jól érzed magad, emberek közé, vagy emberektől távol,kényeztesd magad, egyél finomakat,nézz jó filmeket, találkozz olyan rokonnal vagy ismerőssel aki megért, figyel rád, megnyugtat. Meditálj legalább 1-szer egy nap, innen letöltheted:

[link]

Ne törődj semmi mással csak a picivel és magaddal.


És ne sírj,ezzel oxigént vonsz el a kicsikédtől.

Ügyes légy,tarts ki, kívánok hozzá sok erőt!

2011. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hú, ez már nagyon nem jött jól... Sajnálom, de most akkor is a babára koncentrálj, az ő egészsége most midennél fontosabb. Majd alakul valahogy, biztos lesz aki segít neked! Kitartás, és tényleg együttérzek veled.

Tessék most pihenni!!!

2011. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még egy nagyon fontos gondolat, ami jusson eszedbe a balhéknál, rossz eseményeknél: "NEM FOKOZOM A BAJT, EZZEL MÉG HÁTRÁNYOSABB HELYZETBE KERÜLÖK"
2011. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Be vagy jelentve? Ha igen és nem vagy próbaidős, nem rakhat ki a főnököd.

Amikor én terhes voltam, néha én is órákig itattam az egereket. Kb szülés után 2 hónappal múlt el a túlzott érzékenység, azóta ritkábban bőgök.

Az Alekoszos beszóláson jót nevettem. :) Nevess te is!

2011. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!