Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet szénsavasat...

Miért nem lehet szénsavasat inni? A sima vizet nem tudom meginni csak az enyhén bubisat. Csak a puffadás miatt ne igyuk? Mert az nálam nem oszt nem szoroz.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ki mondta hogy nem ihatod? Lehet inni ami jól esik! Persze nem szesz :)! Nekem azt mondta a védőnő azt igyak ami csak jól esik! Bár én meg csak szénsavmentes vizet iszok!De pl.még dokik is mondják 4D elött hogy jó a cola mert élénk lesz a baba tőle! Nyugodtan igyad ha az esik jól :)!
2009. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt olvastam. Sem cukros leveket sem colát nem iszom, max nagyon ritkán, szinte csak ásványvizet, citromos vizet és gyümölcsteát.
2009. márc. 19. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
A babavárás előtt csak a bubis vizet ittam meg. Aztán ahogy terhes lettem valahogy nem esett jól, ivás után rögtön éreztem a savam. Át álltam bubi mentes vízre, na jó azért néha lecsúszik egy pohár traubi vagy fanta de utána jön a sav is, ahogy haladok előre egyre jobban. Amúgy azt nem hallottam, hogy nem lehet szénsavasat inni.
2009. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A puffadás miatt irják,de ha nincs tőle bajod,ihatod nyugodtan!
2009. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan idd, ha nem puffaszt. Nem lesz tőle egyikőtöknek se semmi baja. Szoptatás alatt nem szokták javasolni a szénsavas dolgok ivását, mert fájHAT a baba pocija tőle. De ez se minden babánál okoz panasz.
2009. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
panasz= panaszt:))
2009. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Ha csak ránézek egy gyümölcsre máris puffadok. :) Így az ásványvízzel még nem volt gondom, és szinte csak azt tudom meginni :)

2009. márc. 19. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 25.ik héttől sok savat csinált a szénsavas ásványvíz, pedig én is imádom a buborékos vizet, de állandóan hányingerem volt, de ha neked nem okoz gondod nyugodtan lehet inni!Üdv: 29 hetes kismama
2009. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!