Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes boldog kismama vagyok....

7 hetes boldog kismama vagyok. Majd megőrülök egy pohár hideg szénsavas üdítőért. Nem szabad inni szénsavasat, pláne colát, ugye?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha néha-néha főleg mikor kívánod megiszol egy-egy pohárral attól még semmi baj nem fog történni!
2008. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pl csak szénsavas ásványvízet iszom, és semmi bajunk nincs. Volt hogy megkívántam a colát, és akkor azt ittam. Mérékkel belefér minden. Igyál nyugodtan, nem lesz belőle gond. Boldog babavárást! 28 hetes kismama.
2008. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod sem lesz,ha néha megiszol egy-egy pohár szénsavas italt.Colát is ihatsz néha.Egyszerűen csak nem kell túlzásba vinni.

Terhes vagy és nem beteg!

2008. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Igyál nyugodtan, még akár kólát is, csak mértékkel! Nem lesz semmi baj, ne izgulj! Gratula a babához, minden jót, 27 hetes kismami
2008. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Azért ne igyál túl sok szénsavasat, mert később, amikor már hall a baba, nagyon hangosan fogja hallani a buborékok szétrobbanását, és esetleg gondok lehetnek a hallásával. Ezt egy orvos mondta. De erre nagyon kicsi az esély. A kóla meg a csontfejlődésre hathat kedvezőtlenül, de ehhez tényleg naponta egy köbmétert meg kellene inni.

Szóval ihatsz, de ne túl sokat. Én is ittam, amikor babát vártam, de jóval kevesebbet, mint egyébként.

2008. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
1-1 pohár megengedett, de ennél többet ha lehet ne igyál, inkább igyál sok folyadékot.
2008. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Én csak szénsavas ásványvizet iszom. Néha mást, amit éppen kívánok. Az ásványvíznél arra kell figyelni, hogy a nátrium tartalma ne legyen 20mg-nél több. (Vizesedéshez vezethet!)
2008. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Szoptatás alatt nem szabad szénsavasat inni,ha jól tudom. Mondjuk én a mentes vizet nem igazán szeretem,úgyhogy nem tudom mi lesz velem akkor... Terhesség alatt semmi bajod nem lesz a szénsavastól.
2008. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan ihatsz szénsavasat és néha akár colát is, 1-1 pohár colától semmi baja nem lesz a kis pocaklakódnak.
2008. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En is iszom neha neha szensavas uditot,ha megkivanom akar Pepsit is es semmi bajnk nincs.Mostanaban iszon csak buborek mentes vizet,mert az jobb az emesztesemnek...,de viszont a szonjamat mekem a mentes viz sem udito nem csillapitja.Ugyhogy mikor nagyon szomjas vagyok szensavasat iszom.

Semmi bajotok nem lesz!Nyugodtan!Ha nincs baja avernyomasoddal,akkor meg tenyleg semmigod nem lehet...

Gratulalok!

27 hetes pocakos

2008. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!