Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ráérek a 8. héten elmenni az...

Ráérek a 8. héten elmenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Saját számításaim szerint 5 hetes terhes vagyok. Mivel eddig mindenki azt mondta, hogy ráérek a 6. héten elmenni a nőgyógyászhoz, nem foglalkoztam idáig a dologgal. De aztán eszembe jutott, hogy szombaton indulunk a 2 hetes nászutunkra, amit már márciusban lefoglaltunk, és mire visszaérünk már a 7. hét végén járok majd :)


Szerintetek inkább induljunk később nászútra, és előtte még látogassam meg a dokit, vagy ráérek a 8. héten? Első terhességem, ezért vagyok ennyire bizonytalan.


2011. jún. 7. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz a nylcadik hétben (7 hetes leszel akkor), nem maradsz le semmiről.
2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2011. jún. 7. 12:58
 3/12 anonim ***** válasza:
igen räérsz
2011. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha panaszmentes vagy, bőven ráérsz :)
2011. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van :) Szerencsére nem külföldre megyünk, úgyhogy bármikor haza is tudunk jönni, ha ne adj' Isten, baj lenne.
2011. jún. 7. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Akár a 10.hétig is ráérsz,ha minden ok.
2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 7. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a 8. hétben voltam, a következővel sem fogok hamarabb menni:)

A doki is azt mondta, hogy bőven elég a 6-7. hét után menni, mert akkor már sokkal többet lát.

2011. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is ráérsz! Én is az 5. héten vagyok!

Az első terhességemnél 6 hetesen mentem dokihoz, aki meg is ijesztett, hogy nem vagyok terhes, nem lát semmit UH-n úgyhogy valami más bajom lesz, azért nem jön meg 2 hete!

Ezek után én is csak a 8. hét környékén fogok menni, persze ha lesz valami panaszom akkor előbb!

Jó babavárást, és egészséget kívánok nektek!

2011. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Hát, őszintén reméljük, hogy problémamentes lesz az elkövetkező időszak :)
2011. jún. 7. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!