Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy tudja megállni, hogy...

Ki hogy tudja megállni, hogy ne egye halomra a csokit, süteményeket stb? Azok válaszát várom, akik kívánják az édességet, de meg tudják állni.

Figyelt kérdés
Én eddig is szerettem, nincs súlyproblémám, de a terhességi cukorbetegség miatt szeretném visszafogni magam, nagyon nehéz :(
2009. márc. 20. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nehezen. Most a müzlivel, müzli szelettel, dietas édességgel próbálkozom, ha rámtör az édesség ehetnék. Meg lehet szokni, én is a terhességi cukortól tartok. Kitartás! 22hetes kismama.
2009. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is imádom a csokit, a sütit, a kekszet, a szörpöt, az üdítőt és mindent ami édes.

Próbálom magam visszafogni, és azt vettem észre, hogy egy kicsit lustaság is ez a részemről, mert könnyebb kivenni egy szelet csokit a hűtőből, mint megpucolni egy almát :)

Amúgy mostanában vettünk paradicsomot, uborkát, karalábét, kiwit, banánt és ezeket eszem (no meg egy kis műzli szeletet, joghurtot)így próbálom magam visszafogni.Ja és ha már nem kívánom az ásványvizet akkor olyan szörpöt iszok amiben édesítő van és nem cukor.

Mindezek ellenére azért nem híztam olyan őrült sokat, 36 hetes vagyok és 13 kiló jött fel. A védőnőm szerint ez ideális.

A cukorterhelés előtti estén elfelejtettem, hogy másnap megyünk a vizsgálatra és este megittam egy jó nagy pohár sűrű forró csokit. Ennek ellenére hálistennek minden rendben volt.

További szép babavárást!

2009. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!en is örülten szeretem az edesseget,es sajnos ugy kell megoldanom,hogy egyältalän nem tartok itthon csokit,kekeszet,nutellät,stb.,mert ha van itthon akkor nagyon nehezen lehet kibirni.Egyszerüen edesseg helyett,gyümölcsöt,es jogit veszek a boltban!!

Kitartäs es szep babaväräst!

36hetes kismama

2009. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a terheléses cukorvizsgálaton találtak cukrot.Azóta diétáznom kell.Eleinte még birtam is,de néha nagyon megkívánok valami édességet.Féltem mert a doki minden cukrosat megtiltott.Most úgy vagyok vele,hogy azért már megeszem az édességet,de csak keveset.És a cukrom is normális,pedig úgy megijesztettek,hogy nem szabad enni semmi édeset sem.36 hetes leszek,és azt mondják hogy a szülés után minden ok lesz.Boldog babavárást!
2009. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem rendben van a cukrom,csak szerintem egy kicsit elengedtem magam csoki teren mostanäban,es felmentek a kilok,pedig en is vekony vagyok...ezert ha pl elmegyek väsärolni,akkor leveszem a csokit a polcrol,megnezem,es visszarakom (persze magamban vivodok,hogy megvegyem-e) :) de ugy vagyok vele,ha megveszem,akkor meg is eszem.ha viszont nincs otthon edesseg,akkor nem eszem.ez persze nem azt jelenti,hogy abszolut semmi edesseget nem eszem,de azert vigyäzni akarok vele... :) 27hetes kismami
2009. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Valóban, ha nincs otthon édesség, kevesebb a fogyasztás :).

A gyümölcs, joghurt valóban egészségesek, de a csokit valahogy semmi sem tudja pótolni. Nekem a túrórudi nyújt még megoldást, egy-két fokkal jobb, mint a tiszta csoki :)

2009. márc. 20. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem veszek itthonra semmi édességet, de ha elmegyek a boltba, nagyon nehéz megállni, hogy ne kerüljön a kosaramba 1-1 csoki...Aztán visszateszem és inkább pl. gyümölcsjoghurtot veszek vagy krémtúrót, ami végülis tejtermék, nemcsak édesség!
2009. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!