Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkahelyemen a főnökömnek...

Munkahelyemen a főnökömnek hogyan jelentsem be hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Ti hogy mondtátok meg?Humorosan szeretném valahogy,nem csak úgy szimplán bejelenteni!
2011. jún. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj dupla fizetést xD
2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

főnökfüggő


az enyém elé tennék 2 szem xanaxot,bevetetném vele,és ugy mondanám el (sok hónap bárkit is megtanitani arra mit csinálok,engem is nehezen találtak)


de ha rendes főnök,és majd szivesen várnak vissza,én vinnék be egy tortát,rajta egy babával(kis létszámú csapatnál)

2011. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elsö az tuti!!! végülis ha màr ketten mentek :)))
2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm.A torta nagyon jó ötlet,nem túl sokan vagyunk.
2011. jún. 8. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon jol jott ki.autista felnottekkel dolgozom s nehanyuk egy farmon is besegit.a fonokom el akart kuldeni veluk segitsegnek-egyebkent imadom az allatokat-s azt mondtam h most nemlehetek baranyok kozeleben s valaki mas sem szeretne baranyok kozelebe lenni es a pocimra mutattam.o erre elkezdett sikitani es orulni.9 hetes kismama
2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!