Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen eteleket kivantok...

Milyen eteleket kivantok kismamak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Csípőset. Krumplit.(Ebből a püré és a szálkrumpli váltakozik, néha tócsni-beütéssel.)

Pizzát, hamburgert (azelőtt soha nem akartam enni).

Mogyorós-karamellás csokit.

Savanyú káposztát kilószámra.

Dinnyét. Paprika, paradicsom, uborka kombót.

Tejfölt nagy mennyiségben.

2011. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kovaszos uborkat ,fuszeres kajat,citromon vizet vagy italt ja es sort de nagyon kar h azt nem lehet
2011. jún. 8. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
ez álltalában mindig változó.Én most is "kétfofára" tömöm a túrós tésztát sült szalonnával és jó sok cukorral.én is nagyon szeretem a krumplit.tejfölt,paradicsom,füstölt sajtos párizsit,bodzaszörp,tea vaj pirítossal stb.
2011. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jégkrém!!!
2011. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fagyi,alma,hal,( a halat világ életemben utáltam), erős paprika,paradicsom,kigyóubi,legújabb a görögdinnye, és az őszibarack, a dinnyéből megettem tegnap egy 3kg "darabot" :-)
2011. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csoki, csoki, csoki, csoki.... :))))
2011. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mikor kismama voltam tetemes mennyiségű gyümölcsöt ettem, és kívántam a sárgadinnyét (márciusban) amit egyébként nem szerettem....ja meg ölni tudtam volna egy pohár száraz vörösborért (ezt is utáltam azelőtt) :):)
2011. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kaukázusi kefirt!!!!! tökfőzeléket....
2011. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sort én is nagyon kívánom, pedig nem szerettem. És minden ami szensavas, csípős, és ami ropogós mint keksz, kovaszos uborka, chips.

A szensavas nagyon fel fúj, de néha nem tudom megállni...

2014. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja igen...és a rántott harcsa,ponty. A hal szagát se bírtam ezelőtt amikor qnyum főzött.
2014. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!