Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket kívántok meg...

Milyen ételeket kívántok meg gyakran a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan ételekre amiket előtte nem vagy csak ritkán fogyasztottatok.Én a gombával vagyok most így mindennap tudnám enni ránva,pörköltnek.Jaj ez már beteges:).
2009. szept. 17. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor terhes voltam, minden este megettem egy olyan pálcikás jégkrémet, amit a Lidl-ben lehet kapni. Egyszerűen megőrültem érte, pedig nem vagyok édesszájú.

Eredmény: + 25 kg-mal mentem szülni. :-)

Ehhez képest a gomba jó választás! :-))

2009. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hű de jó hogy említed a lidl-s jégkrémet nekünk tölcséres van már megyek is érte.:)))
2009. szept. 17. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Tonhal!! Hogy ez honnan jött, fogalmam sincs.
2009. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A karfiollevesért megveszek, de a csokit se vetem meg:)
2009. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajtos pogácsa és a paradicsomos ételek!!!! Ezeket naponta ettem...
2009. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem változik folyamatosan. Az elején a paradicsomot tömtem magamba, aztán a dinnyét, most a főtt tojást. De a legnagyobb változás, hogy nem bírom megenni a csokit :-( pedig imádtam.
2009. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki fogtok nevetni.

Soha eletemben nem szerettem a sort..most kivanom...meg jo hogy van alkohol mentes igy egy egy korty nekem is belefer :D

2009. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
óóó bárcsak én ne kívánnám a csokit.Az a babuci már most tudja mit kell inni:).
2009. szept. 17. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy kb. 4-5 hetente mást, mindig a szezongyümit faltam. Most a szőlő van, meg a körte.

37 hetes vagyok és most jött meg az étvágyam, amikor meg már alig fér belém. Jófej dolog, nem mondom.

Még csak 6kg-t híztam, de ha tudnék még enni 3 hétig, tuti felmenne 26ra. Tele a hűtő édességgel...és nem fér belém, sokszor egy árva túró rudit tudok csak lenyomni.

2009. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!