Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6hetes terhes vaggyok....

Kb.6hetes terhes vaggyok. Dokinál még nem voltam. Ma délután véres barnás folyásom volt. És kicsit görcsöl a hasam is, bár ez előtte is így volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szerdán mennék dokihoz.Vagy jobb lenne ha holnap? Valami baj lehet? Már van egy lányom,de nála nem volt ilyen,se görcsök.
2011. aug. 29. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap menjél orvoshoz. Nehogy valami baja legyen a babának.

Nekem is azt mondta az orvos, ha görcsölök, és vérzek azonnal menjek.

Remélem nem lesz semmi baj!

2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem holnap, hanem ha tudsz most menj ügyeletre!Kapni fogsz Utrogestant, vagy Duphastont vetélés ellen.

Ha nagyon szeretnéd a babát, akkot amint tudsz menj orvoshoz!

2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Görcsölés és vérzés, amivel azonnal menni kell. MOST ügyelet!

Remélem minden rendben lesz Veletek!

2011. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ügyelet.....nehogy komolyabb baj legyen....
2011. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Remélem minden rendben lesz veled, és nincs komoly baj! Nekem is volt terhesség alatt, kb. olyan tájt először,mint neked, majd rá két hónapra. Elmentem dokihoz, aki mindent rendben talált, és közölte, hogy csak beágyazódási vérzés lehetett vagy pedig menstruáció...ez utóbbit azzal magyarázta, hogy állítólag a szervezet "emlékszik", hogy meg kéne jönnie a havinak... remélem Neked is csak ilyesmiről van szó. Majd írj, hogy mit mondott a doki!
2011. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hetesen jártam így, eg orvosi vizsgálat után jelentkezett. De mi azért rohantunk az ügyeletre, bent is tartottak megfigyelésre pár napra. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a barnázás-vérezgetés terhesség alatt nem játék, orvosnak kell látnia Téged! Ugye nem lett semmi baj? Írd majd meg!!!
2011. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál nincs semmi baj.Kb.6hetes a baba,és már van szívhangja.
2011. aug. 31. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Hál az égnek, hogy jól vagytok.Gratulálok a babához!
2011. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!