Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bergon Q12 van valakinek?

Bergon Q12 van valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a kocsi, de sok tapasztalatot nem találtam róla a neten. Megér 90 ezer Ft-ot?
2011. jún. 12. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd meg a giraffe club sh618-at vagy a raf-pol fenix-et vagy a pierre cardin 682ab...ezek ugyan olyanok és csak 70000-be kerülnek!!!
2011. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szép kocsi, de az tuti, hogy nem ér ennyit. Hány kg?

Bár megengedhettem volna magunknak a 150e ft-os babakocsit, vettem egyet használtan 25e-ért és tökéletes volt.

Tedd fel ezt a kérdést a "babák", vagy a "kisgyerekek" kategóriában, lehet, hogy ott többet tudnak Neked írni!

2011. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

attól függ melyik variációját nézed. Tapasztalatom nincs, nem is láttam még élőben. De nekem az a része tetszik, amihez nincs külön merev mózes, de a másik része is teljesen dönthető, mózessé alakítható. Abban látok fantáziát.

A rafpol és társaikból max a giraffe 618, a rafpol sportja alig dönthető, a pierre sport része meg akkora, hogy egy játékbabának jó. De télen, mikor már nagy ruhában, overálban tennéd bele a gyereket, felejtős...

2011. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 3in1 akarom megvenni. Az a változat, amit te mondasz kedves utolsó, nem tetszik. Mégpedig azért, mert abba kéne tenni még egy nem merev falú mózest. Azok meg írtó picikék. Mivel októberben jön a baba, így felöltöztetve abba tuti nem tudnám beletenni. Viszont ennek hatalmas a mózes része, de a kocsi is baromi nehéz. :(
2011. jún. 12. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó voltam


Tényleg csak érdeklődés képen, mert nekem így neten nagyon tetszett, de persze nálunk nem kapható: miért kell bele mózes plusszba?


Nálunk uncsitesónak van a giraffe 618, októberi a baba. Egész tavaszig húzták a mózessel, és azóta is jól elvan a sport részben.

Olyanon nem gondolkodtál, hogy télre egy nagy kocsi, aztán tavasztól, vagy következő ősztől meg egy szuper sport?

2011. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen kocsink van!Csak nekünk még a 2009-es kiadása van!Én szeretem, szerettem mert nagy kocsi a lánykám most 90cm és még mindig bele tudom fektetni, persze most már egy picit lelóg a lába, nagy bevásárló kosara van, nagy kerekek, tök jó rugózása ami nekem fontos volt mert itt elég rosszak az utak!Az egyik kerekével volt gondunk, de azt a férjem meg tudta csinálni.Mózese is hatalmas, igaz nem túl könnyű.Most várom a második babót októberre és biztos, hogy még őt is ki fogja szolgálni.Nekünk megérte az árát!Remélem tudtam segíteni.JA és ha van esetleg róla kérdésed szívesen válaszolok!

2011. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 07:04-nak


Van benne egy szivacs rész (persze ezt ki lehet venni, de pont a kényelem miatt lenne benne), amitől már nem sima a belső fekvővefelülete. Meg az az igazság, hogy decemberben repülni fogunk, és a mózest egyszerűbben le fogom szedni a vázról (nem kell majd még a sport részt összecsuknom a repülő bejáratánál). Meg szerelem első látásra volt ez a kocsi. Csakhát bazi nehéz és én a 2-on lakom.


Kedves utolsó. Minden érdekel a kocsival kapcsolatban, amit fontosnak tartasz megemlíteni. Azt több helyen olvastam, hogy a Bergon kocsik kerekeivel gondok vannak. Remélem nekünk nem lesz, mert külföldre fogom vinni a kocsit és ott nem lesz lehetőségem cserélni.:S

Babád mekkora súllyal született és meddig tudtad használni a mózes részét? Boldog babavárást!:)

2011. jún. 13. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
KÖSZI, értem már:)
2011. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi csak most olvastam el, hogy mit írtál.Kislányom 3650g és 51 cm volt ő is októberbe született én egész télen ebben tologattam vagyis a mózesébe úgy emlékszem május körül cseréltem le a srort részre de nem a hosszúsága miatt hanem mert a sport jobban szellőzött és nem volt benne melege.Lányom 1 évesen volt 78 cm még elvileg bele fért volna szűken bár nem próbáltam.80-81 cm hosszú a mózes most mértem le.Én ennél hosszabbat nem találtam régebben, ezért választottam ezt a kocsit na meg a nagy kerekei miatt, sport része is vízszintesig dönthető legyen nekem ezek voltak a szempontjaim. Nekem bevált a kocsi tényleg a lányom oktban lesz 2 éves és még előfordul, hogy ebben altatom.Ennyi jut róla eszembe. Az tény, hogy nem könnyű kocsi.Nekem egy suzuki 3 ajtós a szaladgálós autóm úgy fért be, hogy az alsó része az egy az egybe a csomagtartóba ment, a mózese pedig a hátsó ülésre vagy ahová fért.Nagy helyigénye van.Vagyis kicsi nagyon az autóm is hozzá képest.

2011. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azóta megvettük a kocsit. Alig várom, ogy tologathassam.:)
2011. júl. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!