Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindkét gyermekemnél korán...

Adrika kérdése:

Mindkét gyermekemnél korán megnyílt a méhszájam és végig kellett feküdnöm a terhességem. Vajon, ha bevállalnánk a 3. babát, összevarrná az orvos a méhszájam? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Akkor még anyóséknál laktunk,úgy-ahogy sikerült pihennem.De most már külön lakunk(4.emeleten)és 2 gyerek mellett nem tehetem meg,hogy fekszem egész nap.Olvastam a méhszáj összevarrásról.Nem tudom,milyen feltételei vannak ennek?Gondolom nem úgy működik,hogy megkérem az orvost,varrja össze és megteszi...Ráadásul tavaly volt egy missed ab-m is.

Mit gondoltok erről?


2011. jún. 12. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!El is olvastam...hát vannak előnyei és hátrányai is!Mindenesetre csak nyújtana védelmet,ha összejönne a baba és összevarrnák...
2011. jún. 12. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Az előbb picit siettem...

Nekem van olyan ismerősöm, akinek szintén hasonló problémája volt. Neki már a 2. babánál összevarrták kb. 24-25 hetesen a méhszájat. A 3.-kal már kb. félidőben. Persze, ez sem csodamódszer, de emellett nincs szükség szigorú fekvésre, ami szinte kivitelezhetetlen gyerekek mellett. Ja!Az ismerősömnek a szülés beindulásakor vágták el az öltést, a 38. héten. Minden jót!

2011. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!