Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldjátok meg ha második...

Hogy oldjátok meg ha második terhességnél vizsgálatra kell menni és nincs aki vigyázzon a nagyobbra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 10:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi is városban lakunk! És a szomszédok dolgoznak,a gyerekeik tanulnak, nem rég költöztem ide, és szintén nincs barátnőm... Szóval van ilyen!
2011. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nálunk az apja vigyáz rá, ha mondjuk UH-ra kell menni, mert az dél körül van, és akkor ugye ebéd majd alvás a kislányom programja (2,5 éves), ráadásul az UH vizsgáló olyan kicsi, hogyha elmennénk babakocsival, és elaludna, be se tudnám oda tolni, kinn meg nem hagyom. ilyenkor bizony szabadnap...a terhesgondozást meg úgy oldjuk meg, mert az is 1 körül van, hogy magánba járok, délután, amikorra már hazaért az apja. a vérvételek kora reggel, már odamegyek 7-re, és akkor szintén az apja vigyáz rá. de votl már rá példa, hogy vérvételre velem jött.

amin fő a fejem, az nst lesz majd, majd megpróbálok oda is a legkorábbi időopntra bejutni.

2011. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Viszem magammal.

Az én férjem is látástól vakulásig dolgozott és épp építkeztünk is mikor a másodikat vártuk.

Nagyszülők én részemről nem élnek, anyósom szépen xarban hagyott mikor megkértem hogy a kikért időpont idején vigyázzon a 1.5 évesemre.

Amúgy is 160 km-re lakik/lakott.

Így én vittem mindenhova, ráadásul nem az a csendben elüldögélős és eleszegetős típus a nagyobbam.

Segítséget nem kaptam sose, rosszalló pillantásokat annál inkább és rendszeresen minden orvos, és nővér stb. azzal indított hogy nem lehetett volna nagyszülőre bízni a gyereket??

Mondtam mindig hogy higgyék el bíznám én ha lehetne, én se vagyok olyan hülye hogy a gyerekemet zsúfolt büdös várótermekben akarom tartani órákat akár, illetve neki se jó ez a stressz hogy semmihez nem nyúlhat, semmit se csinálhat.

Dehát ez van, megszoktam ezt a mentalitást már, hogy magamnak akartam a gyereket, akkor szívjak csak én velük:)

2011. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!