Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szulon mulik a baba...

Melyik szulon mulik a baba neme? Apan vagy anyan? Parom fiut vart nagyon, most csalodott-szerintem-hogy lany lesz. Elkeserit

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 10:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az alsó 11.17-es vagyok. :) Az előző 11.17-es gyönyörű idézettel fogalmazta meg, amit mondani akartam. :)
2011. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%

Azért azt te is tudod, hogy nem olyan értelemben múlt rajta a dolog, hogy ő eldönti, hogy fiút akar csinálni és akkor azt csinál. Lehet, hogy biológiailag rajta múlt, de ezt nem lehet akarattal befolyásolni.


A lehető legrosszabb stratégia amit tehetsz, hogy még ezzel a vádaskodással is tetézed a csalódottságát. Vigasztald, légy vele kedves és türelmes. Adj neki időt, és akkor hamarosan tényleg együtt örülhettek a kislányotoknak. De ha most elülteted benne, hogy igazából az ő hibája a dolog...azzal nagy lavinát indíthatsz el, amit szerintem te sem akarsz.



11:08-as voltam

2011. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ne keserítsen el. Én és párom elsőre kisfiút szerettünk volna, mikor kiderült, hogy kislány jó pár napig rágtuk a témát. Aztán megszületett. Mondanom sem kell: apa szeme fénye. Most 4 éves, nagy a szerelem :) Annyira örültünk, hogy kislány, hogy másodikra is lányt szerettünk volna. Fiú lett. De őt is imádjuk. Tehát várj. Majd nem tudod levakarni róla.
2011. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

11:06 vagyok.


Nálunk is fiút várt a párom, de én az elejétől tudtam/éreztem, hogy ez bizony leányzó. Az is lett!

Persze picit csalódott volt ő is, de ezt hamar 'kinőtte'. Kb. 20 percig tartott nála :)

Amint elmentünk a puncisnak vásárolni kis ruhákat, oda - vissza volt a gyerekéért. Nem egyszer mondta, hogy azt álmodta: 'Fut felém a kislányom'. Jót mosolyogtam, nagyon várja már, hogy leteljen ez a maradék 2-3 hét, ami még hátra van!

2011. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 sumergo ***** válasza:
Sajnos kár ezen rágódni! Senki se hibáztassa a másikat! Bár a spermiumtól függ, mi lesz a pici neme, de igazából a biológia dönti el, nem valamelyik fél! Jól is van ez így!
2011. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok.

nálunk is a párom ezerrel válogatja a lányruhákat.

elmegyünk vásárolni és a legédesebb kisruhákat válassza ki.

2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nyugi, imadni fogja a kislanyt, hiaba fiu volt a vagya, tapasztalatbol mondom. A parom is fiut szeretett volna inkabb elsore, es o sem ugrott ki a borebol mikor kozoltek hogy kislany lesz. Ennek ellenere a vilagon mindennel jobban szereti a kislanyunkat, a kis hercegnot ahogy o hivja :) Azt mondja o a legjobb, leggyonyorubb dolog a vilagon :) Persze azert egy fiut meg mindig szeretne, remeli hogy a kovetkezo az lesz, mert azt mondta hogy addig nem allunk meg amig ossze nem jon egy fiu is :))))
2011. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
férjemen is látszott a csalódottság kb. két napig.Mert eltervezte,h majd autóznak,vonatoznak,stb. Azt mondta,h ő nem tudja mit kell egy kislánnyal kezdeni,ez a legnagyobb problémája...Hét hetes a kislányunk,órákig tud gyönyörködni benne..Szóval valószínű a te párod is hamar túl lesz rajta.
2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Apán múlik. Nálunk nagy volt az esélye a kislánynak, mert a férjem apja is szinte csak lányokat nemzett (kettő fiú lett összesen a 8 gyerekből). Én kislányt akartam, neki mindegy volt, csak magas gyerek legyen. Na, ez a vágya teljesülni fog, mert már most 2 héttel hosszabb a combcsontja, mint az adott hét.:)
2011. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hittem nem komoly a kérdés, hogy melyik szülőn múlik? Azon múlik, melyik spermium termékenyíti meg a petesejtet az y vagy az x. Általános iskola biológia óra! Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert természetes úton ezt senki nem befolyásolhatja......
2011. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!