Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen mindennap van szex,...

9 hetesen mindennap van szex, a dokinal csak uh volt eddig hogy megalapitsa a terhesseget, arrol nem beszelt hogy minden rendben van-e. He eddig panaszmentes vagyok es nem vereztem soha, akkor nem tilos a szex ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a dokid semmit sem emelt ki és panaszmentes vagy, akkor abszolút nem tilos.
2009. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugymond VILLAN HU. volt,epp csak annyit nezett hogy szivhang szabalyos,megmerte hogy mekkora es mennyi idös es viszont latasra-mondta.ennyi,ezzel mindent megtudott??
2009. márc. 22. 09:56
 3/6 A kérdező kommentje:
VILLAM-ot akartam irni
2009. márc. 22. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed a dokit,nem fog mondani semmit,de ha valami nincs rendbe azt közölné.Ha meg jó minden azt nem mondja.Az én dokim is ilyen.Kérdezni kell,ezt már megtanultam,különben nem mond semmit a babáról.
2009. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dokik ált. olyanok, hogy ha gond van, akkor szólnak és ahogy az előttem szóló mondta, ha te nem kérdezel, akkor a babáról sosem fog bővebben nyilatkozni, tehát ne félj kérdezni. Ha valamit talált volna, szólt volna, ez biztos.
2009. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 9 hetesen ne várj ennél többet, hisz még sem áramlás vizsgálatot, sem CTG-t, sem szűréseket nem végeznek ennyire korán. Ez így van rendjén, tehát nem hiszem, hogy ez kapkodásnak lenne betudható.
2009. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!