Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt rossz hetek...

A terhesség miatt rossz hetek óta az emésztésem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet attól. Nekem sem az igazi mióta terhes vagyok.
2011. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is igazán a hányinger a rossz hanem a folyamatos émelygés és puffadás...remélem idővel elmúlik és nem még 6hónap múlva. Egyik várandósságom idején sem tapasztaltam ezt, két lányom van...talán ez jelzi, hogy nem lány:-)
2011. jún. 14. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is emelyges es puffadas egesz nap. Akkora a hasam mint egy lufi pedig csak 10 hetes terhes vagyok es vekony testalkatu. A baba meg csak 2-3 cm attol nem lehet ekkora lufi hasam. Az emesztesemrol nem is beszelve. Remelem fiu lesz nekem is :)
2011. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a 10. hét környékén járok, ill. már a 11. hét, de a naptár szerint már 13....na mindegy, dec 13-28közöttre várjuk és Ti kedves utoljára Válaszoló??
2011. jún. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!