Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Isztok/ittatok colát a terhess...

Isztok/ittatok colát a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szörnyű hányinger gyötör, egyedül a jéghideg cola segít... Nagy baj?
2011. jún. 15. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne, de néha egy pici talán nem árthat. Próbálj találni valami mást.
2011. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem baj, a dokim még ajánlotta is hányinger ellen, és tényleg segített. Persze nem kell túlzásba esni, de nem lesz gond, ne aggódj!
2011. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is az segített :)
2011. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, és aki ivott, mennyit? Igyekszem nem túlzásba esni.
2011. jún. 15. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Én hányás utáni kiszáradással voltam terhességem elején kórházban és az orvosom elküldte a páromat coláért. Amikor meghozta, mondta nekem, hogy hidegen igyam. Én a hűtőbe nem mertem betenni, mert akkor még tél volt.
2011. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem napi 2 liter még nem árthat. Főleg ha eredeti (Coca, Pepsi) és nem műcola.

Ha idősebb terhes vagy és nem hányás ellen iszod, akkor aktívabb a pocaklakód.

2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességem alatt sem előtte sem utána nem ittam colát.Szerintem inkább ha lehet napi 1 pohárnál ne igyál többet meg mert hát ugye nem tesz jót semmilyen koffein tartamú ital mert gátolja a baba fejlődését. Ezt már rengeteg helyen olvastam én mondjuk szerencsés vagyok mert soha nem kávéztam ,gondolom a napi 1-2 csésze kávé sem gond ....
2011. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem hányinger ellen ittam,hanem mert kívántam,ezért hetente 2-3 pohár lecsúszott.A lényeg,hogy ne light kólát igyál,hanem simát.
2011. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj,ha más nem segít akkor rosszabb ha nem jutsz elég folyadékhoz,mintha ezt iszod.

DE,ettől függetlenül amennyire csak tudod mérsékeld a fogyasztását,mert

1. tele van cukorral,és terhesség alatt könnyebben alakul ki cukorbetegség - jó lenne ha megúsznád

2. savas,és ha csak ez van folyton a gyomrodba hosszú távon nem tesz jót neki

3. koffein van benne, ami napi kis mennyiségben nem ártalmas,de nagy mennyiségben túlságosan irritativ magzatra nézve és rád nézve is.


Nekem egyébként a gyömbér segített - jó hidegen.

Az se sokkal jobb mint a cola,ugyan ilyen cukros és savas,csak legalább nincs benne koffein.


Boldog babvárást.

2011. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne haragudj meg 15:08-as válaszoló de miből gondolod hogy a NAPI 2 liter cola nem sok :-S

Az rengeteg !!!!!!!!

2011. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!