Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a munkahelyen a babavárást? Hogy reagáltak? Negatív tapasztalatok vannak? Ti meddig akartok dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát a sok szép történet után az én story-m nem ilyen!


Én a 6 héten jelentettem be, mert úgy éreztem hogy tudniuk kell, mert nehéz dolgokat kellett emelgetni. A reakció egy nagy ordíbálás lett, hogy nem vagyok normális, hogy minek a gyerek és bla bla bla. Majd egyik kolléganőm se beszélt velem többet, ellenem hangoltak mindenki mást is és plusz extra munkákat adtak, hogy ne hogy már könnyű legyen az életem!


Amikor a 16. héten görccsel korházba kerültem és eltiltottak a munkától akkor bunkó és bántó e-maileket és sms-eket kaptam. Azóta nem beszéltem velük.


Ezzel azt érték el hogy megkönnyítették a döntésem hogy nem akarok hozzájuk visszamenni dolgozni.


örülök azoknak akinél jól fogadták a hírt, és vele örültek!


31. hetes kismama

2011. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi, amit írtál (utolsó kommentelő) Remélem nálam normálisak lesznek, bár szerintem a főnököm mindent meg fog tenni, hogy ez a cégnek minél kevesebb pénzébe kerüljön...
2011. jún. 19. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!