Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben már csak a KYNCS...

Győrben már csak a KYNCS alapítvány tesztje áll rendelkezésre a Down-kór szűrésre, a régebbi, olcsóbb már nincs?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, már csak ez a lehetőség. Én pont ma voltam a KYNCS-nél. :-)
2011. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát jó Neked, hogy megtehetted, szerintem ez baromi nagy "kiszúrás", én az első terhességemnél még kifizettem a kb negyede összeget, de ezt már nem tudom...

és ha megkérdezhetem, miért döntöttél mellette, hány éves vagy, stb ?

2011. jún. 16. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
31 éves múltam, és azért döntöttem mellette, mert amúgy is igen paráztam, hogy mi lesz, ha beteg (emiatt nem is akartunk 2. gyereket). De belevágtunk és inkább összeszedtem rá a pénzt. Meg a dokim is azt mondta, hogy nagyon jó a vizsgálat, meg a kismamáktól is ezt hallottam. Szóval nem volt kérdés, hogy össze kell szedni rá a pénzt. És nem csalódtam benne, tényleg mindent megnézett a doki. Ha össze tudod szedni rá, szerintem megéri. Én azt mondtam magamnak, hogy egy beteg gyerek sokkal többe fog kerülni, mint 30 ezer forint. :-(
2011. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz, köszönöm, hogy megosztottad velem, majd alszom rá egyet
2011. jún. 16. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Győrben nincs, de ha van még időd és lehetőséged és tényleg nem szeretnél kiadni annyi pénzt, kérdezd meg a környező kórházak (Móvár, CSorna, Pápa... stb) nőgyógyászati osztályát telefonon, hátha Ők tudnak segíteni. Hallottam, hogy több kismama ment Móvárra.

DE ha megteheted, ne hagyd ki, mert tényleg érdemes, esetleg annyi jó tanács pluszba, hogy kérdezd meg, melyik nap csinálja szonográfus és mikor csinálja orvos a vizsgálatot, lehet, hogy egy orvos többet lát :-)

TÉNYLEG MEGÉRI, és igen egy beteg gyerek sokkal többe kerül....

2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttél? Az első válaszoló vagyok.
2011. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem csináltattam meg, sok hozzászólást elolvastam, és nagyon sokaknak nem telik rá, és mégis egészséges gyermekekekt szülnek, és megbízom az ultrahangban, és bízom benne, hogynemlesz baj
2011. júl. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!