Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy abortusz során milyen...

Egy abortusz során milyen komplikációk léphetnek fel? Milyen lehetséges következmények fordulhatnak elő?

Figyelt kérdés
Nem valószínű, de lehetséges, hogy hamarosan szükségem lesz a terhesség megszakításra, és félek, hogy utána nem lehet gyerekem, vagy egyéb bajok is történhetnek a műtét közben. Kérlek, segítsetek!
2009. márc. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted inkább tartsd meg a babát!A testi fájdalmak elviselhetők,de a lelkieket még hónapok után se lehet elviselni!És igen,sajnos lehetnek bajok belőle!Mesterséges tágitás során nem záródik tökéletesen a méhszáj,méhátfúródás,gyulladás,bennmaradt darab és még ki tudja mi!Egyénileg változó,lehet nem lesz bajod belőle,de ki tudja ezt előre megmondani!
2009. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már abortuszom és szörnyű. Életem legnagyobb hibáját követtem el akkor és egy életen át emlékezni fogok rá. Lassan 3éve történt,de nem lehet elfelejteni. Azt hittem,hogy nem lehet babaám. És hát a sors meg is pecsételt, 10hónap után sikerült teherbe esnem.

És szerintem lelki eredetű gondok voltak. Igen sokat sírtam és még mai napig sírok miatta.

Biztos,h el kell vetetned?

28hetes

2009. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tízes éveimben járok és most még nem lenne jó egy gyerek. Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!