Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl zsibbad borzasztóan a...

Mitöl zsibbad borzasztóan a bal kezem? ! 31 hetes vagyok és nemtudok éjjel aludni töle annyira fáj!

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességgel együtt jár sokaknál,ha orvos szerint minden oké,vérnyomás,vizelet,akkor csak a baba nyom valamit,nálam is ez volt alig aludtam valamit,próbálgass ki mindent ,párnák ,fekvéspózok,de sajnos sokszor semmi nem segít,nem tudom mit szedsz,nekem írt a dokim magnéziumot megemelve,de mondta hogy csak csökkentheti meg nem szűnteti.Említsd meg a dokinak a kézzsibbadást,és türelem.
2009. márc. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős a helyzet, nekem is zsibbadt mind a két kezem, iszonyatosan zavart engem is. Mennyire vizesedsz mellette? Dokiddal beszéltél? Valószínű, hogy a gerinced melletti ideget nyomja a víz, nálam legalábbis ez volt a ludas. Szülés után pár héttel teljesen megszűnik. Kitartás!
2009. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem ez tegnap kezdödött még nem vettem észre hogy vizesednék! Holnap megyek a védönöhöz majd megkérdezem töle,hogy mit tudok tenni!

Akkor ez normális már megijedtem,hogy valami baj van:)!

Boldog babavárást mindenkinek:D!

2009. márc. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!