Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birjátok? Mármint az...

Hogy birjátok? Mármint az anyaságot. Elegem van, borzasztóan utálom hogy néha egész nap nyűgös 10 hónaposommeg hogy minden egyes nap hajnalban kel. Már este 7kor megyek aludni! Tényleg csak én érzek igy? Elmúlik ez?

Figyelt kérdés
...ráadásul jön a tesó is ősszel,fogalmam sincs mi lesz velem,azt érzem sokszor hogy semmi idegzetem,és kedvem hozzá...:-(( és ez nem időszakos,mert lassan 2 hónapja nagyon sok ilyen rossz pillanatom van.
2010. márc. 25. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nem igen kellett volna tesót vállalni, vagy véletlen lett? Nekem kisfiam 13 hós, ő is sokszor nyűgi, de én még nem éreztem így. Nincs esetleg segítséged, te elmennél néha fodrászhoz, barátnővel talizni stb. Egyébként nagyon sajnállak, nagyon rossz lehet.
2010. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Mintha saját magamat olvasnám...Én hasonlóképpen érzek és nagyon bűntudatom van miatta.Az én kisfiam se alszik jól ás már 5kor felkel.Nagyon fáradt vagyok.És nekünk is szeptemberben érkezik a tesó.Nem tudom hogyan fogom bírni.Sokszor csak sürgetem az időt,hogy de jó lesz,ha nagyobbak lesznek,de tudom ez így nem jó..:(

2010. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kicsit korán jött a tesó... Mostmár ezt a helyzetet kell irányitanod, de ha te is ugy gondolod, fog az menni! Muszáj neki, mert te vagy az anyukájuk, a dolgok neheze rád hárul, ne szépitsük. Egy tízhós sokszor nyüszi. Ez egy darabig még eltart. Hozzá jön a pici...a férjedtől kérj több segitséget! Sok örömet kivánok hozzájuk!
2010. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem is borzasztó bűntudatom van miatta...az első tervezett volt,a másodikat is terveztük csak nem mostanra,de ilyen indok miatt nagyon nem vagyok abortusz párti...Párom segit néha,de ugy érzem több időre lenne szükségem kettesben csak a párommal,baba nélkül,de nem nagyon tudom megoldani....Második válaszoló,nektek mennyi idős a "nagy "tesó,tervezett volt a második?
2010. márc. 25. 09:32
 5/21 A kérdező kommentje:
És az miatt is pocsékul érzem magam hogy nem találom a helyem,azt várom hogy végre elteljen a nap,elmehessek aludni,és akkor nyugtom van.Nem élek,csak tul élek,nem találok benne annyi örömet mint amennyit gondoltam hogy fogok..
2010. márc. 25. 09:35
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de nem azért nyűgös,mert te is az vagy? Fáradt vagy, bizonytalan és azért látod ílyen borúsan a dolgokat. Kérj valakitől segítséget, aki vigyáz kicsit a picire, és menj aludj egy nagyot, próbáld kicsit összeszedni magad. Sétáljatok a jó levegőn, barátkozzatok, ismerkedjetek, nekem az mindig segít, ha kidumálom magam.:-) A lényeg tedd rendbe magad, mert lehet azért nyűgös a babád mert nem foglalkozol vele annyit és úgy ahogy ő azt szeretné.
2010. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
A másik: persze, hogy korán kel, ha már 7-kor ágyba kerül, próbáld kicsit később lefektetni, hátha tovább bírja reggel.
2010. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én is 7 kor megyek aludni!Lehet hogy aterhesség miatt van,de nem birpk tovább fentlenni,estére annyira elfáradok,őt meg próbáljuk rászoktatni a késobbi elalvásra,de egyszerűen nem megy!! Tegnap valahogy véletlenül sikerült fél 9 ig kitolni az elalvást,de igy is 5 kor kelt!Vannak néha jo pillanataim ha pl.barátnokkel kicsit egyutt vagyok, vagy a párommal jol elvagyunk,de nagyon hamar át tud utána is fordulni borulátásba az egész hangulatom.Való igaz,én is észre vettem hogy ha nagyon ideges vagyok ő is nyugösebb,de sokszor ő kezdi..
2010. márc. 25. 09:59
 9/21 anonim ***** válasza:
De mitől vagy ideges? A babád idegesít fel? Először magadat tedd rendbe, ha te jókedvű leszel az a babára is jó hatással lesz. Játsz vele, csináljátok azt amit szeretne, sétáljatok, barátkozzatok, itt a jó idő!
2010. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanígy érzek én is!!! Pontosan, csak túlélem a napokat, amiket életem legszebb részének képzeltem a szülés előtt....:((( ráadásul mindenkitől általában az ömlengést hallom, hogy mekkora csoda a baba és egy mosolyától elmúlik a fáradtság, bla-bla... persze nyilván én is szeretem őt, félreértés ne essék, de annyira kivagyok már merülve... Nálunk is egész nap nyűglődés, ordítás van (5 hónapja folyamatosan jönnek a fogai, most épp erre kenem...:() este 7-nél tovább egyszerűen nem bír fentmaradni, így is az utolsó órák már úgy telnek, hogy folyamatosan foglalkozni kell vele, ölbe venni, mert már nagyon fáradt, viszont reggel 5-kor már kezd ébredezni, plusz éjszaka is többszer felébred..

Én sem tudom mi a megoldás... most a sedatif PC-t szedem, ez kicsit helyrerakta az idegeimet, de nem tudom terhesen szedhető-e... homeopátiás. Kitartás neked!! állítólag a második babával már könnyebb....reméljük! :)

2010. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!