Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szapora szívverés korai...

Szapora szívverés korai terhesség idején? (többi lent)

Figyelt kérdés

korai terhességnél volt másoknál is hogy sokszor úgy érezte úgy ver a szíve hogy majd ki ugrik a helyéről?mint ha lüktetne...

tapasztalat valakinek ezzel kapcsolatban?


2011. jún. 17. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a terhességem alatt végig volt, azt mondták normális.Mondjuk nekem végig nagyon alacsony volt a vérnyomásom.

szerintem normális, de azért említsd meg a dokinak/védőnőnek.

Boldog babavárást:)

2011. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem folyamatosan érzem hanem néha így rám jön és akkor csinálja de olyan kellemetlen érzés!
2011. jún. 17. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most 30 hetes vagyok, de ez a kellemetlen "tünet" szinte mindennapos nálam. Olyankor semmit nem tudok csinálni, még egy egyszerű fogmosás is megerőltető. Muszáj lefeküdnöm és pihennem egy kicsit, közben pedig igyekszem mélyeket lélegezni, de sokszor ez sem hat, volt már olyan, hogy egy óráig képtelen voltam felállni, annyira szaporán vert, hogy úgy éreztem ha felállok elszédülök. Nálam ezt szerintem az okozza/okozta, hogy én súlyosan vérszegény vagyok/voltam, már egy ideje 2x1 maltofer fol-t szedek naponta, remélem idővel javulni fog.
2011. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
irigyellek titeket mer még nálam nem is biztos hogy baba lesz,csak vannak ezek a furcsaságok és "gyanakszom" erre de remélem most sikerült!
2011. jún. 17. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A terhesség során normális, hogy nő a pulzus, de azért nem mindegy mennyire szapora az a "szapora". Méresd meg egy dokival vagy a védőnővel, biztos, ami biztos!

2011. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak ritkán szokott rám jönni úgy kb napi 1-2x
2011. jún. 17. 12:07
 7/7 Avery ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, főleg ha lefeküdtem, és nagyon megijedtem tőle mindig.

Kb. a 4. hónapban elmúlt.

Elvileg nem probléma - persze szólj az orvosnak -, alacsony vérnyomásnál gyakoribb. MEgnövekszik a terhelés, és így pótolja a szíved, aztán hozzászokik, és akkor már nem lesz ilyen.

:)

2011. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!