Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó mensi szerint 7 hetes...

Utolsó mensi szerint 7 hetes vagyok, Ma voltam UH-on, a doki szerint maximum 5 hetes és még csak petezsák látszik. Egy hét múlva kell újra mennem. Lehet, hogy még se vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Biztos ott van a baba, csak még nagyon pici! Jövő héten már biztos többet lát a doki, esetleg már szívhang is lehet!
2008. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy terhes vagy.
2008. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is az utolso mensim szerint mar 13 hetes terhes vagyok,viszont a doki szerint csak 12 hetes.

Tudom,h nekem ossze vissza jott meg nem volt az utobbi ket evben normalis ciklusom hol 30-33-36 napra jott meg.Es vszinu,h emiatt nem akkor fogant mint akinek 28 napos a ciklusa.

Szoval ne aggodj,van ott baba,ja es En is 5 hetesen mentem el eloszor,es nekem is petezsak latszodott meg csak.Ne izgulj minden rendben van!!!

Gratulalok a babahoz

2008. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz...Nekem 31 napos a ciklusom a 28 helyett, és a némely doki csak megijeszt nem mondja, hogy ez befolyásolná...pedig IGEN.Viszont most próbáld magad lenyugtatni, mert az idegesség kihat az embrióra is.Egy kalappal!!

15 hetes kismama

2008. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!