Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes multam! Ugy...

31 hetes terhes multam! Ugy vettem észre, hogy pár napja kevesebbet mozog a babám! Ha kicsit megpiszkálom vagy édességet eszek rugdos! Ugye nincs semmi baja? Lehet csak a hely kicsi már neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már elég kevés helyük van, így nem olyan mozgékonyak, mint előtte, viszont sokkal erősebbek:DD Néha olyan rossz helyen nyomott a babócám, hogy én is kicsit megpiszkáltam, hogy változtasson helyet őkelme, erre általában reagált. Két dolgot utált, de nagyon az uh-t és a ct-t, akkor mindig ficánkolt. Szülés alatt is állandóan keresgélni kellett.D
2009. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! 31 hetes vagyok és nekem két napja, hogy kevesebbet mozog. Előtte pedig alig akart leállni. Lehet, hogy a frontok, időjárás miatt, legalábbis remélem. De szerintem ne aggódj, ilyenkor már gyorsan csökken a helyük, kevésbé férnek el.

Nekem most indult be, dolgozom ülve az asztalnál és így előredőlve érzem, hogy mocorog.

Biztos nincs baj, további boldog babavárást!

2009. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is ezt tapasztaltam. 32 hetes vagyok, és mi is csak akkor mozgunk, ha megpiszkálom, rosszul ülök vagy fekszek, meg ha édességet eszek. Gondolom az beturbózza egy kicsit. Ja, reggelente meg kikopog bentről, és olyankor "nem hagy békén", fél órán át motoszkál, meg akkorákat kanyarint valamivel, hogy megijedek. Volt már olyan, hogy annyira erősen húzta végig a kezecskéjét a hasfalamon, hogy szabályosan éreztem az ujjacskáit. Imádom!
2009. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!