Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakelengye beszerzés?

Babakelengye beszerzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ki mikor kezdte el beszerezni a babakelengye darabjait? Akár babakocsit, stb... Nálunk még a párom nem engedi venni a dolgokat, mindent az utolsó hónapra akar hagyni, de én már nagyon be vagyok sózva! 21 hetes km
2011. jún. 17. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyermekem, de gyermekekről, és anyákról tanulok. Ne az utolsó hónapban szerezzetek be mindent, mert nem szabad a végére hagyni, de igaza van a férjnek, h elkapkodni sem szabad. Szerintem a 30. hét után el lehet kezdeni a szükséges felszerelés beszerzését.
2011. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30 hetes korom után kezdtünk vásárolgatni.Babakocsit a szülés előtti 1-2 héten vettük.
2011. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság,hogy én már "tizenhetesen" elkezdtem...

Sok pici ruhát a teszveszen vettem,elvoltam egy egy darabbal napokig,mire lejárt az aukció.

Ez jól lekötött.

Aztán az 5. hónaptól már itthon voltam,akkor még jobban ráértem,és szépen lassan egyesével mindent.

2011. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, félig-meddig én is ezért akarnám elkezdeni, hogy lekössön valami!
2011. jún. 17. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 24. héttől kezdtünk el vásárolgatni igazán, mert akkor tudtuk meg, hogy kislány. Előtte is vettünk már pici zoknikat, meg apróságokat.

35hkm

2011. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is azt gondoltam magamról, hogy be leszek sózva már az első hetekben, de nem... olyannyira nem, hogy a babakocsit is csak a 35. héten rendeltük meg ( épp ma hoztam haza:)), igaz legtöbb dolgot megörököltük bátyáméktól, tehát nagy bevásárlásra nem is volt szükség , a 30-32. héten vettük megalegtöbb dolgot ami kellett , ma vagyunk 38+3 hetesek, 1-2 dolog még most is hátra van , igaz már ki van választva, tehát ha esetleg korábban jön a babó, akkor is meg tudja venni a párom mire itthon leszünk. ( mai világban akár éjjel kettőkort is megtalálsz mindent egy nagyobb üzletben)
2011. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már megvettem neki minden ruhát, megrendeltem a kiságyat és a babakocsit. Jövő héten megyek nézni egyéb dolgokat (légzésfigyelő, orrszívó stb.) Nem akarok mindent az utolsó pillanatra halasztani, így is már egyre nehezebb a mozgás, mert fájnak a lábaim.

20 km

2011. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Basszus, az előbb nyitottam ugyanerről egy kérdést. Nem láttam, hogy te is nyitottál.

Babakocsit a héten vettük meg. Most azon gondolkodom, hogy az ágyat és a matracot most megvegyem-e vagy várjak még vele. Csak az az igazság, hogy most van akcióban mindkettő. Orrszívót megvettem, mellszívót is ebay-ről, ruhácskák vannak már. Ágyneműgarnitúra is megvan.

2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, ma töltöttem a 23. hetet.


Előző voltam.

2011. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Babakocsit 12 hetesen vettem meg. Marhára nem érdekelt a babona, úgy voltam vele, minden rendben lesz. Nagyon-nagyon örülök, hogy kész vagyok mindennel 32 hetes vagyok, és se energiám, se kedvem mászkálni nézelődni. Marha nagy pocókom van, vizesedek, zsibbad a kezem, és még sorolhatnám. Áldom az eszem, hogy elintézetem hamarabb. Még pár dolgot varrok, már kifestettük a házat. Nemsokára, mosok-vasalok, engem ez így a végén megnyugtat. Valahol éreztem, hogy így a nagy melegben, nem lesz sétagalopp. Nem hallgattam senkire. Nektek is ezt ajánlom. Ti érzitek.
2011. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!