Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajdauert lehet 36 hetes...

Hajdauert lehet 36 hetes terhesen? NEm árthat a babának, ugye?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
De. Minden vegyszer árthat. Nem is értem hirtelenjében erre miért van szükség. De mindegy, biztos létkérdés számodra...
2011. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért ártana?
2011. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

A vegyszer nem fog a babádhoz kerülni. Ha minden vegyszer ártana,akkor terhesség alatt ne használj kozmetikai szereket,ne takaríts vegyszerekkel,ne mosd a ruháidat stb.

Inkább a meleg miatt várnék a helyedben a dauerrel.

2011. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért baj, ha szép szeretne lenni szülés közben, és után?? Az a normális, ha lerobbanva megyünk szülni??? Már bocsi, de feltett egy egyszerű kérdést a kérdező, és úgy gondolom, h senki nem kíváncsi az ilyen jellegű válaszokra...aki ezt írta, valószínűleg jobban szeretne igénytelen külsővel a szülőágyra feküdni...Na mindegy, ha szebbnek és magabiztosabbnak éreznéd magad tőle, nyugodtan daueroltass szerintem...ez esetleg az 1. trimeszterben nem ajánlatos, de ilyenkor már biztosan nem ártasz vele a babusnak...Üdv!
2011. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont beszéltük a fodrásszal, hogy még annyira sem érintkezik a fejbőrrel, mint a festék. És ugye attól sem lesz baja.


A mosogatószer is vegyszer, azt sem használjunk???

2011. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Szerintem nem a szülőágyon akar "divatozni", csak egyszerűbb most, amíg egyben van még.
2011. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan! Szülés után úgy sem lesz rá időd! :)
2011. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy az erős illatja a víznek kellemes lehet, de ha neked ez kell, hát... én biztos nem csináltatnám meg
2011. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sem a hajfestés, sem a dauer nem árt a babának.

Az pedig, hogy miért szeretnél dauerolni, magánügyed, nem vagyok ítélőtábla :)

2011. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok és nem ajánlott zárt helységben.Nem ami beszívódik ammónia az a baj,hanem amit beszívsz.Én mindig úgy szoktam a kismamáknak,hogy kitárok ajtót ablakot.Utolsó időben amúgy sem érzed szépnek magad legalább a hajad legyen jó.Az hülyeség,hogy nem szívódik fel semmi,mert a hajfestésnél jobban érintkezik a vegyszer a fejbőrrel.A dauer is ugyanúgy odaér.Én 14 hetes terhes vagyok és amikor kiderült,hogy terhes vagyok az orvos megtiltotta,hogy daueroljak vagy fessek hajat.Az is igaz,hogy én nagyobb mennyiséget szívnék be.Sok sikert a szüléshez!
2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!