Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 napja késik a teszt miért...

12 napja késik a teszt miért nem mutatja rendesen?

Figyelt kérdés
12 napja késik,sokszor olyan mintha mindjárt megjönne de semmi csak bö folyás. a mellemen az összes ér elöjött, és néha fáj is. sokkal nagyobb lett az étvágyam és fáradékonyabb vagyok. több tesztet csináltam már de éphogy jóindulattal látni valami halvány csikot szinte alig kivehetö. terhes lehetek? vagy ciszta okozhatja minden tünetem? nem kérek olyan választ hogy már réges rég mutatnia kéne a teszteknek!!!!! mert ezt már ismerem. olyan irjon aki tud okosat mondani vagy hasonló szituban járt és mi lett belöle. köszi
2011. jún. 19. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el orvoshoz? Ő meg tudná mondani!

Egyébként meg azt mondják, hogy a halvány csík is csík. Ha tudsz, tegyél fel róla képet.

2011. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tesztek különbözőek voltak?

Csak mert nekem pl volt olyan teszt,ami nemvárt után sem volt csíkos,míg több másik fajta teszten a halványtől kezdve az egészen erős csíkig minden volt.


Meg az sem mindegy,hoyg a töb tesztet mind egy napon csináltad,vagy különböző napokon több nap eltéréssel.

(Bocsi hogy a tesztekről írtam,csak azért mert én teszt-mániás voltam és ezekről így nem írtál...)


A másik oldal: a mensi elmaradását és a késést rengeteg minden okozhatja, a ciszta amit említettél az csak egy dolog. Az is lehet,hoyg ha sok nagyon halvány teszted van,hogy baba van a dologban,csak nem fejlődik megfelelően,vagy nem jó helyre ágyazódott be (pl méhen kívüli).

Nem lustaságból,és nem azért hogy csak a szám járjon azért hoyg válaszolhassak,de őszintén én is azt javasolom,hoyg orvoshoz próbálj meg eljutni,mert ennél pontosabbat ő tud csak mondani,aki meg tud nézni UH-val is.


Minden jót kívánok neked!

2011. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lassan 6 hetes vagy akkor menj el orvoshoz, ő megmondja, hogy fejlődik-e a baba rendesen, vagy elhalt csak nem ürült ki, vagy nincs is... más úgysem tudja megmondani mi van a testedben.
2011. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is halványat mutatott a teszt, pedig reggeli vizelet volt a 18.hetesen. Söt a terhesség elején negatív volt. Gondolhatod hogy meglepődtem amikor közölte az orvos, hogy mekkora a baba. Még tüneteim sem voltak és abban a farmerban mentem orvoshoz amit addig is hordtam. Mostmár 27 hetes boldog kismama vagyok egészséges babával és nagy pocakkal.
2011. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!