Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen lehet érezni az...

Hány hetesen lehet érezni az első terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
2007. júl. 1. 17:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Én 3 gyerkőc anyucija vagyok. Persze az első tünet,ha nem jön meg.Kb.a 6-7héttől hányingerem lett.Undorottam egyes kajáktól.Érzékenyebb lettem a szagokra.Lehet hogy másoknál nem így van ,hiszen minden szervezet másképp reagál a hormonváltozásokat!!
2007. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nem voltak tipikus terhességi tüneteim. Abból lett gyanús a dolog, hogy a melleim nagyon érzékenyek voltak, és alvás során, ha fordultam nagyon fájtak. Ja és a karácsonyi franciasalátához szánt 1 üveg uborkát megettem. Ez kb. úgy 7-8 hetesen lehetett.

Szerintem ez egyénenként változó, hogy milyen tünetek, és mikor jelentkeznek.

2007. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!ez tényleg egyéntöl függö,de én a manokámmal szinte az elsö naptol rosszul voltam!a melleim is érzékenyek voltak,de rengeteget aludtam,meg kivános voltam!mondom egyéntöl függö,de nekem ritka hamar jelentkztek a tünetek!
2007. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy minden nőnél más. Én nagyon sokáig nem voltam rosszul, nem éreztem semmit. kb. a 3 hónap végén úgy 2 hétig volt hányingerem. Azután amikor elkezdett nagyon nőni a kisbabám, akkor iszonyatos gyomorégésem volt. Akármit ettem semmitől nem múlt el. De ez kb. az 5. hónap végén volt. De a 9. hónapban már tök jól éreztem magam. Semmi bajom nem volt.
2007. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7-8 hetesen lehet leginkább észrevenni!Legalábbis én akkor vettem észre, mert hányingerem volt stb....!De valakinek semmi baja nincs a terhessége alatt!
2007. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másként, más időben érzékeli! Én 4 hetes voltam amikor már egy hete fájt a hasam alsó része görcsösen, a melleim nagyon fájtak érzékenyek voltak, hogy nem bírtam hozzájuk sem érni.Ebből következtettem, hogy terhes vagyok egy hét múlva a teszt pozitív lett. Most 7 hetes vagyok a fájdalmaim egy kicsit enyhültek, de továbbra is fájnak!
2007. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!