Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a terhesség után maradandó gerincferdülése lett?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha csak olyanok írnának, akiknek ugyanez a problémájuk.
2011. jún. 20. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kétszer szültem és "púpos" lettem meg isiászom lett és a bal bokámba izomgyulladás....:-) szép lehetek:-)

De sajnos ez van, és most fogok idén harmadszorra szülni, újabb két év szoptatás, de aztán rendbe tetetem magam, amennyire lehet, hogy 4év múlva tudjak megint dolgozni.

Csak még azt nem tudom, milyen módon kezeltetem, mert a fizikoterápia egy vicc...

Neked mi a gondod? Ferde a gerinc, más nincs?

2011. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszke a korrekt választ - már számítottam rá, hogy kioktat vki, hogy az nem lesz csak a szülés miatt, de itt a másik példa rá,a tiéd, hogy IGEN.

Azelőtt semmi, de semmi gondom nem volt a gerincemmel, pedig hanyag volt mindigis a tartásom, de mióta megszültem, bizony az az "S" betű megmaradt és nem tudok kiegyenesedni.Persze, nem feltűnő, de akkor is olyan, amilyen és bizony a kilók, amik hol fel, hol le jönnek rólam, igencsak kiemelik, mármint ha felszedek, totál látszik a "púp".Igen, én is szoptatok, a melleim is lehúznak, szerintem az is a bibi.Egyébként míg terhes voltam a hátam sose fájt, inkább a forgóm és a combjaim felső része, hál' Istennek akkor elkerült a "kehe".

Én is majd szeretném korrigáltatni, ha végetér a szoptatás, de valszeg csontkovácshoz fogok menni, nem kuruzslóhoz természetesen, hanem komoly szakemberhez, az ismerősömet is ő tette rendbe, igaz, neki konkrétan gerincműtéte volt, az orvosok szinte lemondtak róla, olyan eldeformált volt szegényke a műtéte után, a csontkovács rendbe tette.Azóta nincs baja a testtartásával.

2011. jún. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!