Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes kismamánál Mi van...

21hetes kismamánál Mi van akkor ha babám még nem mozdult meg? AFP vérvizsgálat az szükséges?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az AFPt-t a 16. héten veszik le, ha azt nem csináltattad meg, akkor már felesleges, mert ilyenkor már nem lehet értékelni. Olvastam, hogy van olyan aki csak a 22. héttől érezte a babáját, szóval szerintem ne aggódj, mostmár napokon belül biztosan érezni fogod, először enyhébben, majd egyre erősebben és többször. ÉN először nyugalmi állapotban érzetem.
2011. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
terheség alatt miért kell elmeni fogászatra? nagyon aggodok hogy valami nem stimmel a babával amiért méég nem mozdult meg! tudom én is olvastam hogy 22 meg 23 héten mozdul meg elöször!! remélem nem lesz baj!!
2011. aug. 31. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fogászatra azért kell menni, mert vannak akiknél a terhesség fogromlást okoz rohamosabban mint terhesség előtt, ezért kell hogy kezeljék, egy romló fog góc lehet a szervezetben, ami még baba nélkül is sok problémát okoz a szervezetben. Szóval meg kell csináltatni a rossz fogakat, ne legyen belőle baj, esetleg fog vesztés.

A babád biztos hamarosan megmozdul, ha eddig jártál vizsgálatokra és minden rendben volt, akkor biztos most is minden oké!

2011. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktál olyat sem érezni, mintha a gyomrod gugyorogna?
2011. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem de nem jársz terhesgondozásra orvoshoz?
2011. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük ott,hogy baba már a 9. héttől mozog!:) Csak nem érzed még nyilván.

Átlagban első terhességnél már a 17-18. héttől lehet érezni. Nem kötelező, de lehet. De barátnőm pl. elég soká a 20. után egy kicsivel érezte először. Ő is megijedt, de a doki mondta,hogy sportolóként elég erős a hasfala,így valószínűleg azért nem érzi. Meg nem mindegy,hogy hol tapad. Akinek a mellső falon, az később érzi.

Azt viszont nem értem,hogy neked miért csak most jött ez az AFP? Ahogy írták a 16. héten kellett volna megcsinálni!

A védőnőd nem mondd semmit? Sztk-s terhesgondozásra jársz?

2011. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
AfP azt a barátnöm miatt kérdeztem!! olyan lüktetö érzés van néha! jobb oldalamon fekszik a baba!!! de járok terhesgondozásra és ott minden jo volt csak már mindenki kérdezgeti h mozog e és bogarat ültettek a fülembe és egy kicsit meg ilyedtem!! az egyik ismerösömnek 23 hét mozgott elsönek a baba de azt mondják hogy ez testalkattol is függ! igaz ez???
2011. aug. 31. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Testalkattól nem igazán. Inkább valóban attól,hogy hátsó vagy mellső falon fekszik! Bár a 23. hét nekem egy kicsit már késő!
2011. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő a 23. hét, olvastam már párszor olyat, hogy valaki akkor érzete először biztosan. Lehet az a lüktetésszerű már a babád, légy türelemmel, szerintem napok kérdése és biztosra érezni fogod, hogy ő az.
2011. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem a hátsó falon!!!
2011. aug. 31. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!