Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy azt mondták...

Van olyan, hogy azt mondták elhalt a magzat mert nincs szívhang 7-8 hetesen, de Ő várt és igaza lett mert később beindult a kis szíve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem értem miért nem várnak, a természetes vetélés sokkal jobb a méhnek (lehet,hogy az anyának lelkileg nem, de legalább utána azonnal teherbeeshet, nem kell várni.)

az általam ismert orvosok soha nem mátenek 3 nap után és az esetek 99%-ban nem is kell műteniük,mert spontán vetélés történik.

2011. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Két kisfiam van,váz egyiknél 7, a másiknál 8 hetesen nem hallott a doki szívhangot (mindkettőnél más doki volt). 1 hét múlva már hallottak.
2011. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél 7 hetesen mondták hogy nincs szívhang, behívták másnapra éhgyomorra műtétre. Bement, megvizsgálták és volt szívhang. Aznap csak azért nem műtötték, mert nem éhgyomorra volt. Felháborító.
2011. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy az elhalt magzat a méhben fertőzést okozhat, ezért nem szabad, hogy tovább bent maradjon!

(...3 napon belül műtött voltam...)

A második vetélésemnél a műtét előtt egy órával megindult a spontán tisztulás, mégis elvégezték, nem vártak arra, hogy magától megtörténjen!

2011. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan egyszerű, mint előttem írták, hogy csak várunk egy-két hetet és magától kitisztul a méh, akkor orvosilag mivel indokolják ezeknek a műtéteknek a szükségességét?

Valami oka csak van, hogy ezeket elvégzik, valami veszélye az ilyen vetéléseknek, elhalásoknak mégis csak lehet, nem?

Ezek a műtétek nagyon gyakoriak, nem hiszem, hogy nincs mögötte fontos egészségügyi ok.

...Utolsó voltam...

2011. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen műtétem... :(

A 9. hétig várt az orvosom, de nekem a petezsák is üres volt, nem fejlődött ki az embrió sem :(

Azt mondta, hogy azért kell/szükséges a műtét, mert egy természetes úton elindult vetélés után maradHAT a méhben szövetdarab, ami fertőzést okozhat, és akkor ígyis-úgyis műteni kell.

Talán ezért a sok műtét, nem akarnak kockáztatni az orvosok.

Viszont egy ellen példa: barátnőm a 12. héten veszítette el a babáját :( konkrétan megszülte :( Neki nem maradtak bent maradvány szövetek, nem volt szükség tisztító műtétre, pedig ott már nagy baba volt. :(

2011. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2011. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

(bocs,de szerintem a "fontos egészségügyi indok" a TB támogatás amit így kap a kórház és az orvos.

Nem kapsz fertőzést, a szervezet kiveti a magzatot.

Normális orvos vár 2 hetet

2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, hogy megműtöttek!

Nem volt egyáltalán kellemes élmény, de ha belegondolok, hogy két hétig egy elhalt magzattal a pocakomban arra kellett volna várjak, hogy mikor fog "távozni"....Hát, még rá gondolni is borzalmas!

2011. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedden megyek magándokihoz,és ha nincs baba akkor szerdán műtét.Nálam az a gond hogy ahány hetesnek számolják már embriót rég kellett volna hogy lássanak,de nekem 2 hete nem volt még csak petezsák.és szikhólyag,1 hete pedig 3mm-es embrió.Na ez nem tetszik az orvosnak,hogy már 8 hetesnek kellene legyek és 1 hete lett embrió.Nem értem én már az egészet,de holnap kiderül.
2011. jún. 27. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!