Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy azt mondták...

Van olyan, hogy azt mondták elhalt a magzat mert nincs szívhang 7-8 hetesen, de Ő várt és igaza lett mert később beindult a kis szíve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát nem bírtam tovább és bementem az ügyeletre a kórházba,és megnézte ultrahanggal az orvos és már pulzál a kis szíve és nőtt az embrió is.Azt mondta,hogy elvan számolva mert 6 hetes a méret alapján.Azt tanácsolom mindenkinek,ha azt mondják neki,hogy el kell vetetni akkor várjon 2-3 hetet,nem kell elkapkodni mert simán megölnék a babát,ezeknek mindegy.Az biztos,hogy ennél az orvosnál maradok,a világon a legkedvesebb volt eddig a 15 év alatt amióta nőgyógyászhoz járok.
2011. jún. 27. 20:52
 22/25 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2011. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szép babavárást, és jó egészséget kívánok nektek!
2011. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ezt hallani!

Szívből gratulálok neked!

Boldog babavárást!

2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia! Megkerdezhetem hogy mi lett a babáddal ??

Nekem 3 hete 5 hetesnek felelt meg a baba, vagyis a petezsák, ma voltam megint és elvileg 8nak kellene lennem de nincs még szivhang és az embrió is csak 3 mm. Aztmondja a doki ez 6 hetesnek felel meg!!! :( hétfőig várunk!!!

2014. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!