Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 20kg-ot híztam?...

Baj, ha 20kg-ot híztam? (28hetes kismama)

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy 28 hetes kismama vagyok és 20kg-ot híztam.Nagy baj ez?Az orvos még nem szólt érte,de a védőnő azt mondta,hogy diétázzam és 5hét múlva kell mennem újra tanácsadásra és addig nem hízhatok 1kg-ot sem.
2011. okt. 14. 13:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%

Hány kiló voltál mikor terhes lettél? És hány cm vagy hozzá?


Akkor kezdj el diétázni, ha az orvos mondja, a védőnő maradjon ki ebből...

2011. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem túl egészséges, de egyik ismerősöm 35 kg-t hízott, és neki nem igen szóltak. Ráadásul neked még hátra is van pár hét. Én most vagyok 35 hetes, 10 kg-t híztam, mondjuk elég rendesen oda is figyeltem, nem akarok szülés után évekig dolgozni az alakformáláson, csaaak babázni, és szép anyuka lenni :)
2011. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
60kg-al kezdtem,és menet közben a cigit is leraktam.
2011. okt. 14. 13:59
 4/38 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nekem azt mondta a doki hogy mindenki annyit hízik amennyit szükséges. (Persze ez azokra értendő akik nem zabálnak reggeltől estig, mert az nem egészséges)

Ha gond lenne a dokid szólna.

2011. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
34hetes vagyok 12kg híztam eddig és én is letettem a cigit.Nekem szolt az orvos hogy óvatosan ki is akadtam de nem szereti a kövér kismamákat azt mondták, én nem vagyok az, a párom is ki akadt és szolt neki ,hogy most úgy gondolja sokat híztam mert enni nem nagyon eszek azt mondta hogy nem, csak vigyázzak nehogy sokkal több legyen.
2011. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most sokan lehurrognak,de ez nagyon sok! 20kiló egész terhesség alatt sem egészséges!

Én 62kilóval lettem terhes,és 12kilót híztam. Ja és nem cigiztem.

2011. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is angyon sok!

Én az elsővel híztam 18 kg-ot(4,4 kiló baba lett) de azt is marha soknak találtam

És ugye kilórk leginkább az utolsó 2 hónapban jönnek fel igazán

A másodikkal csak 12 kg-ot (4 kiló lett) arra azt mondom határeset, szerencsére szülés utén nem maradt rajtam semmi.

2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
9%

Kedves utolsó!

Azért ilyet ne állítsál kérlek!


Én mindkét terhességem alatt 20-20 kilót híztam, de 49-ről indultam, sőt másodjára még a 16. héten is csak 47 voltam a rosszullét miatt, és senki egy szóval nem mondta, hogy sokat híztam, mert nem is voltam kövér, jól néztem ki. Nem mindegy, hogy ki mennyiről indul. Mellesleg fél évvel a szülések után már semmi nem volt rajtam...

Szóval ne általánosítsunk!


És azt sem szabad elfelejteni, hogy Kérdező letette a baba miatt a cigit! Ez nagy teljesítmény! És majdnem mindenki, aki leteszi (és nem terhes) fel szed pár kilót, szóval ennyi beleférhet!

2011. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem inkább az a baj,hogy nehéz lesz leadni.De,már ne stresszelj ezen, a cigi is biztos rásegített,a lényeg,hogy leszoktál róla.
2011. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!