Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten hol vannak nagyobb...

Budapesten hol vannak nagyobb bababoltok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Pl a Brendon elég ismert, ezeken a helyeken találod:

- Váci út 168 (Duna Plázától nem messze)

- M5 bevezetőjénél

- Budaörs, M1/M7 közös bevezetősjénél

Ezek közül én csak a Váci úton voltam, elég nagy, sokmindnen van és segítenek, de azért őszintén mondom elég drága.


A nagyobb boltok közül én még BabyPlanet boltban jártam, abból nagyon sok van. Itt az árak valamivel alacsonyabbak mint a Brendonban, és nagyon jó dolgokat lehet kapni, és lehet találni termékekekt kifejezetten jó áron. Ami nagyon pozitív, hogy az eladók nagyon felkészltek, nagyon jól ismerik a termékeket, és nekünk a termékek jó és rosz tulajdonságait is elmondták.

Itt találod ezeket:

Baby Planet Babaáruház

1043 Aradi u. 16.

272-1230


Baby Planet Babaáruház

1039 Rákóczi u. 36. (Csillagvár)

250-8627


Baby Planet Babaáruház

1113 Daróci út 1-3.

209-1488


És egy személyes megjegyzés a végére: mi az ilyen nagyobb bababoltokban szinte semmit nem vettünk meg végül, ugyanis Budapesten a kisebb bababoltokban tök jó akciókat lehet kifogni, ha van időd több helyen nézelődni...és ha van arra kapacitásod, hogy nem egy helyen veszel meg mindent, hanem innen onnan összeszeded. A kisebb vidéki boltok (akár csak 10km-re mész el a fővárostól) méreg drágák, hiszen úgyis oda kell mennie az ott lakónak, és megveszi drágán is. De Budapesten a kisebb boltok akkor élnek meg ha olcsók, így érdemes körülnézni ezekben is.

Remélem segítettem.

Üdv

2009. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.elefani.eu

www.bebibolt.hu

Mind kettő nagyon jó áron kínálja a dolgokat, mindent ott vettem

2009. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Ez a Brendon-nak az outlet-je.


[link]

Innen pedig akár neten is rendelhetsz.

2009. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.kengurukid.hu
2009. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!