Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamik! Dr....

Kecskeméti kismamik! Dr. Tankó András Izsáki úti 4D-nek a telefonszámát meg tudja nekem adni valaki? Tudom hogy lehet hozzá menni magánrendelésre is. Ott van ez is ahol a sima uh-t csinálják csak a másik oldalt. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna Tankó doki számát nem tudom,de ha van rá lehetőséged inkább menj át kiskunfélegyházára a kórházba,én ott voltam,6500ft-ért megcsinálják neked a 4D-t,nagyon alaposan megnézik a babát,1 órán keresztül foglalkoznak veled,viszel egy dvd-t,fél órás anyagot kapsz,nem kell érte külön fizetni.A Bérczi,és a Tankó negyed óra alatt lezavar,és dupla árat zsebel be.A dokit félegyházán dr.Kurainak hivják,nekem már nincs meg a száma,de ha felhivod a kórházat,biztosan tudnak segiteni.
2009. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan a számát nem tudom, de én is hozzá készülök. Kedden megyek a 12. heti uh-ra a kórházba és akkor akarom megnézni, mikor rendel, és időpontot kérni.
2009. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajna én se tudom a számát,de ha felhívod a kórházat ott biztos meg tudják mondani neked.Egyébként szerintem érdemesebb a magánrendelésére menned 4d-re,mert ott is ugyanolyan jó a gép,sőt,csak a kórházban szegény állandóan rohan,sok a dolga,míg a magánrendelésen nyugisabb a helyzet és úgyis mindkét helyen fizetni kell.Nekünk 1 óra 10 percig tartott a leghosszabb,persze kaptunk dvd-t és képet is.Ha viszel dvd-t,minuszost vigyél.(DVD-R)
2009. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

Én éppen félegyházáról mennék majd kecskemétre. Igaz hogy 15 perc alatt lezavar, de ha gáz van nem szabadulsz. Én Tankónál 3órát voltam bennt, mert Ő meglátta azt amit félegyházán nem. Nem videó kell meg mozi, isten ments, nekem lelet kell arról hogy egészséges a gyerekem, mert sajnos az első kisfiam súlyos betegségét nem vették észre félegyházán, Tankó vette észre és sajnos meg kellett hogy szüljem, nagyon beteg volt.

Ott kecsón a kórházba tudom hogy Tankónak van magánja. Ki is volt oda írva a telefonszám (amikor még utoljára arra jártam-2007), fel is írtam, de az már azóta nincs meg.

Nyilván fel fogom őket hívni. Hátha tudják.

Félegyházát kerüljétek el. Emberségből itt nagyon-nagyon sok van, tényleg rendesek, de a többit saját tapasztalatból nem illendő itt publikálnom.

Üdv:

12hetes kismami

2009. márc. 25. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én válaszoltam utolsóként és szerintem mehetnél a magánrendelésére is nyugodtan,mert neki van a megyében egyedül olyan magánrendelése,hogy az ott kiadott leleteket elfogadják hivatalosan is,én is így mentem a kötelező uh-kra.De ha gondolod,kedden és csütörtökön délután rendel a magánrendelőjében,annak tudom a számát és ott tudsz is vele beszélni a rendelési időben,legfejjebb majd megmondja,hova menj.Privire megírhatom a számot,ha szükséged van rá.Egyébként is jó szerintem,ha holnap felhívnád délután,mert a kórházi számmal az is a baj,hogy sokszor üres az uh rendelő,mert gyakran elhívják,pedig hivatalosan hétfőtől péntekig 9-12-ig van ott.Max. azt mondja,hogy menj be a kórházba valamelyik reggel,ami neki is jó.
2009. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én meg a helyedben kecskemétet kerülném,de persze ez is nézőpont kérdése,mindenkinek más a tapasztalata
2009. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

hjh666@citromail.hu megírnád ide a telefonszámát? A magánja a kórházban van vagy máshol???


Utolsó válaszoló: Igen, igazad van, én sem szívesen megyek oda, de ha a megyében ott van a legarogánsabb egyben legelismertebb szonográfus, akkor ki kell bírni...:))))

2009. márc. 27. 21:28
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Ha a fiatalabbik Tankóról van szó és még kell a száma, akkor szólj és elküldöm. Nekem is ő a dokim

2010. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!