Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen lehet, hogy mozog...

16 hetesen lehet, hogy mozog a baba, vagy bélcsavarodásom van?

Figyelt kérdés
Nem lenne korai?
2008. febr. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Miért ne lehetne? sokaknak mozog a 16, vagy még előbbi héten. A szerencsések közé tartozol .

Pár nap, és már biztos leszel benne, ha visszaívisszatérnek a mozgások.

A bélcsavarodás rettentő görcsökkel, hányással, ájulással jár, gondolom ezeket észrevennéd... :-)

2008. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!13 hetes és 6 napos voltam mikor megmozdult a Babám (szerintem a 16 héten nem korai a mocorgás). én kérdeztem a dokit hogy a 13 héten érezhettem e a Babát? -azt mondta hogy igen.

Ugyhogy szerintem nem bélcsavarodásod van!!:))

25 hetes kismama

2008. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. febr. 24. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom nem bélcsavarodást akartál írni, hanem bélmozgást! 16 hetesen még abszolút nem korai. még ha 13-14 hetet írnál akkor azt mondom, hogy nah lehet, de a 16? :9 az már ő lesz! Gratula! :)

Én is ekkor kezdtem érezni! :)

23 hetes kismama

2008. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia én a 13dik héten először éereztem,de az teljesen más volt mint amit a 16dikain újra.Mert mikor a 13dikon érezgettem(többször is az olyan volt mintha morogna a gyorrom de több helyen is éreztem kül.időkben)viszont a 16dik héten már kis bökdösések voltak.És igan nem minden nap érezgeted,főleg az elején-sokszor nem figyel az ember úgy rá azért sokszor meg pihen a baba,vagy nem úgy fordul...

De valószínűleg már őt érzed,garatulálok:)20hetes kismama

2008. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen érezheted, gratulálok!:-)
2008. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!