Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyvaradi nogyogyaszokrol...

Nagyvaradi nogyogyaszokrol velemenyek?

Figyelt kérdés
Samuel Geza es Maria Coroiu erdekelne... de mas is johet:)
2011. jún. 27. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Geza jo szaki de idegesito hogy nem kozvetlen es nem mond semmit a kivizsgalasok alatt. A norol nem tudok semmit. En ket eve szultem es 29 hetesen le akartam valtani az ididota orvosomat (Antalne) es nagyon tanacstalan voltam...epp akkor mentunk Debrecenbe 4dre es ott meseltem az orvosvaltasrol az ultrahangosnak aki egybol ket nevet mondott: Simon es Olah. Gondoltam csak tudnak valamit ha ilyen jo hiruk van meg Debrecenbe is. En Simont valasztottam es nagyon jo dontes volt. Van meg egy no de nem tudom a pontos nevet (azt hiszem RUS vagy valami ilyesmi) es a decebalon rendel. Ismerek egy par pacienset es nagyon meg vannak elegdve vele. Akit tuti hogy nem valasztanek az Brezovszky...a szakmajahoz alig konyit es meg szemetkedik is. Nem irtad hogy allapotos vagy esetleg most tervezitek vagy te is lecserelned a mar meglevot? Majd irj ha dontottel remelem tudtam segiteni

Barkit valsztasz jo ha egybol megkerdezed jon-e szulni veled mert mostansag az a divat egyes dokiknak hogy nem jonnek be munkaidon kivul es a gardas dokival hagynak szulni

2011. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia, nemrég vetéltem el, de tervezzük ahogy lehet a következőt. Sámuelhez járok meg voltam néhanyszort ennél a hölgynél is. a Hölggyel nagyon megvagyok elégedve csak idősebb) ugy értem már nyugdijas),nem kérdeztem, de ő sztem már nem vállal szüléseket. Sámuellel is midnen rendeben nagyon jó szakember csak kiváncsi lennék milyen szüléseknél. Ami viszont szuper, h mindkettő elérhető telefonon...mert iosmerek olyan dokit aki meg se adja a mobil számát ha baj van..
2011. jún. 30. 07:50
 3/7 A kérdező kommentje:
amugy Antalnét volt aki dicsérte nekem. mi volt vele a gond?
2011. jún. 30. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

29 hetesen osszehuzodasim voltak (surun jottek es nagyon erosek voltak) ezert felhivtam a kedves doktornot hogy nezzen meg...be is hizvott masnap reggel a korhazba es mondta hogy amint a varoba erek hivjam fel. Fel is hivtam es kozolte hogy varjak egy kicsit...En csak ultem vartam es kozben halalosan feltem mert egymas utan jottek az osszehuzodasok. 4 ora varas utan megkerdeztem a gardas dokit hogy nem vizsgalna-e meg mert ugy erzem nagy a baj de o erre azt mondta hogy mivel Antalnak vagyok a paciense nem nyulhat hozzam es varjak meg egy kicsit mert jonni fog ha megigerte. 5 ora varakozas utan sem jott es az aszisztensek azt mondtak hogy konferencian van es jojjek vissza kesobb...ez volt az a pillanat amikor felhivtam Simon dokit aki aznap megnezett es masnap reggel mar be is utalt fenyegeto koraszules diagnozissal egy hetig a korhazba. Mig bent voltam naponta meglatogatott es figyelemmel kovette a kezelesemet...6 hetig fekudnom kellett hogy elkeruljem a bajt es szerencsere minden ok volt a vegen de ha Antalnal maradok valoszinuleg koraszulott lett volna a babam mert igy is nehezen allitottak le a szulest. Mikor beutaltak meglatogatott Antal es en jol be is olvastam neki erre o csak azt mondta hogy nagyon sajnalja es hogy ertsem meg ot is mert oriasi felelosseg egy korhazat vezetni es kozben paciensekre figyelni...Azota Antal lemondott es kikoltozott nemetbe most ott rendel. Nem vitatom a szakertelmet de ido hianyaban feluletes a kismamakkal.

Sajnalom hogy elveteltel es kivanom neked hogy minnel hamarab sikeruljon a baba. Nem vitas hogy kell egy jo orvos aki segit neked es akiben megbizol ... remelem meg fogod talalni. Ahogy irtad az oreg dokino nem valoszinu hogy be fog jonni szulesnel ezert jobb ha idoben keresel egy masikat. Minden orvosrol lehet jot es rosszat is hallani a lenyeg az hogy neked szimpatikus legyen.

2011. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. jún. 30. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a Győrfi Mártát is dícsérik. Antalnéhoz nem mennék, ha ölnének sem, Sámuelről azt hallottam, amit te is tudsz, a másik hölgyet nem ismerem.

Én Szűcs dokihoz járok. Nagyon szereti a pénzt, de meg vagyok vele elégedve, egy vetélésem volt vele, a fiam is nála született, most a kistesóval is hozzá járok. Ki kell bírni a stílusát, kicsit olyan dr. House-os, de én birom.

2011. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
feküdtem benn egyszer a korházba és a dokim szabira ment igz Szűcs jött vizitbe... tényleg olyan nyers volt..
2011. júl. 1. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!