Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vizsgálat mikor szükséges?

AFP vizsgálat mikor szükséges?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a 16. hétben. én minap jártam az orvosomnál ő azt mondta a 16. hét beteltét követően kell menni és adott is már időpontot. rákérdeztem kétszer is, hogy biztos így van, ő azt mondta igen.

akkor most mikor kell menni? ti mikor voltatok? amikor betöltöttétek a 16. hetet vagy előtte?


köszönöm


2009. márc. 26. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
betöltött 16 hetesen + pár nap.
2009. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen a 16.betöltött héten kell menni!!!24hetes kismama:)
2009. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, betöltött 16.héten pontosan 16+4 naposan voltam!

Üdv: 30 hetes kismama

2009. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a beutalón rajta volt, hogy 15-18hétig esedékes az afp. Én 15hetesen voltam, akkor küldött a doki...

2009. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

16w4dsen voltam, bár nálunk a kismama gondozási tervben ezt az időpontot a 17-dik hétnek nevezik:)

És ekkor kell menni. Engem le is szúrtak, hogy későn megyek beutalóért, meg nehogy kicsússzak az időből.


Boldog babavárást

2009. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 16 hét 3 naposan voltam. betöltött 16 hét után kell menni.


a dokid már csak tudja, nem??!!....

2009. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!