Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, és most lehet...

8 hetes vagyok, és most lehet hülyeséget kérdezek, de reggel barnáztam igaz csak a WC papíron látszott egy pötty és a hasam is fáj, valami baj van?

Figyelt kérdés
...de lehet ez attól, hogy ha nem lennék babás akkor ma kellett volna megjönnie? Nagyon félek, mert már 2 éve várjuk ezt a babát és ha most történik valami akkor én azt nem élem túl. Vagy esetleg lehet attól, hogy az elmúlt 2 napban rengeteg rossz dolog történt és tegnapra már eléggé kiakadtam.
2009. márc. 26. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején még előfordulhat barnázás minden különösebb ok nélkül is (nekem is volt), de ha nem múlik vagy erősödik mindenképp menj orvoshoz és csináltass egy uh-ot!!!
2009. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, a várható menses idején kezdtem barnázni a 8-ik héten. Menj el orvoshoz mindenképpen. Én nem kaptam rá semmit, csak pihennem kellett míg el nem múlik. Kb 5-6 napig tartott, de negyon enyhe volt. Utána már semmi bajom nem volt. Azt mondta a doki, hogy ez ilyenkor előfordul, semmi problémát nem jelent. De mindenképpen menj dokihoz, mert a babát is megnézik uh-n és a méhszájadat is ellenőrzik.
2009. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A terhesség minden szakaszában fontos a vérzést orvosnak megmutatni, mert esetleges bajt jelezhet.

Lehet semmi baj, és csak egy apró hüvelyi vérzés, amit egy elpattant hajszálér okozott, de lehet kezdődő vetélést jelez. Innen uh és diploma nélkül nehéz megmondani, melyik, beszélj az orvosoddal, és menj el hozzá, még ma.

Amúgy lehet csak emlékeztet a szervezeted épp piros betűs napjaid lenének. ennek ellenére sipirc dokihoz.

Minden rendben lesz:)

2009. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Már próbáltam hívni de csak az asszisztense veszi fel mert doktor úr a műtőben van. És a legrosszabb, hogy magánrendelésre járok és ez a dokim eddig Debrecenben lakott és dolgozott de kb. 1 éve elköltözött és csak szerdán és szombaton jár ki.
2009. márc. 26. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azonnal elmennék a helyedben a dokihoz! Sajnos én most vesztettem el egy babát, a 9. héten kicsit barnáztam, elmentem a dokihoz és már nem volt szívműködése a babámnak. Nem akarom a frászt rád hozni, de érdemesebb egy UH-n megnézni, hogy minden rendben van-e. Sokan barnáznak és semmi baj nem történik, de sajnos előfordulhat, hogy igen. Szorítok neked!
2009. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

MIndenkepp menj orvoshoz, es minel hamarabb!!!En 7 hetesen vereztem, de a baba szerencsere megmaradt.

Szurkolok!

2009. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10.32-es vok. Menj a nőgyógyászati ügyeletre, ilyen minden szülészeten, kórházban van. Ott megnéznek. Én is magándokihoz járok, de ha problémám van, akkor abba a kórházba megyek ahol majd szülni fogok és ott ellátnak.
2009. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szereintem is menj dokihoz ez egy olyan dolog, hogy 50% nincs semmi es 50%, hogy van. Van akinel igy kezdodiok a veteles es van akinel abszoulut semmi gond sincs. DE! Ilyenkor a dokik szoktak felirni progesterone hormont tartalmazo huvelykupot vagy bogyot. Mert elofordul, hogy progeszteron hormon hianyod van es ez is igy kedodik majd elvetelsz. Ha meg nem szedsz ilyet irany az ugyelet. Ez a keszitmeny nem art csak segit. Tehat ha nincs hormon hianyod akkor sem okoz semmi gondot. En elmennek ugyeletre. Kivanom nekted, hogy semmi gond ne legyen!!!
2009. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam a 8. héten.

Kiderült, hogy van egy haematómám, ami 2 hét fekvés után szerencsére felszívodott.

2009. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Orvoshoz mindenképpen menjél el, de az biztató, hogy abban az időben történt, amikor a mensid lenne esedékes. Velem is így volt, nagyon megijesztett, de kiderült, hogy csak a szervezetem emlékezett rá, hogy aktuális lenne a következő mensi, és diszkréten jelezte. Szorítok, hogy Nálad is csak ennyi legyen! :)
2009. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!