Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes vagyok, most erőssen...

9hetes vagyok, most erőssen pár percenként belenyilalt jobb oldalt lent a hasamba?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez? normális ez?? magneb6 erre jó? gravida vitamin mellett kell külön magneb6ot szedni? válaszoljatok kérlek
2011. jún. 27. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!! nyugodj meg!!! feküdj le,pihenj sokat!!!! nem szabad magad túlterhelni!!! a magneb6-ot az orvosok akkor szokták ajánlani mikor már nagy a has és feszülget. szerintem a vitaminon kívűl ne szedj semmit!! És pihenj sokat!!!!
2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mitől lehet ez? nő a méhem esetleg?
2011. jún. 27. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél be magnéziumot!Azzal nem lehet ártani.(Egyszer azt mondta a doki, hogy azzal még megmérgezni sem tudom magam:D)Segít lazítani a méhed.

Amikor nem akart nálam múlni, megnézettem az ügyeleten.Biztos ami biztos.Volt, hogy olyan gyógyszert kaptam rá, hogy másnap is aludtam.

Most persze, hogy tágulsz.

2011. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen tágul a méhed. én 9hetesen be is véreztem és sajnos elvetéltem.:(( nem akarlak ilyezgetni de jobb ha elmész orvoshoz! addig nincs gond míg nem vérzel,de reméljük nem is fogsz!!! Nagyon vigyázni kell ezekben az időkben 12hetes korig sokat pihenj és nem lesz semmi baj!! orvoshoz meg menj el!! biztos nincs gond!! csak hogy meg nyugodj hogy minden rendben van.
2011. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnálom:(..remélem nem lesz gond, csak a nyilalások vannak hála, remélem más nem lesz!
2011. jún. 28. 06:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ezek a nyilallások,hirtelen mozdulat,tüsszentés stb. ?

Ezek természetesek,nő a méhed,húzódnak a szalagok.Ez elég sokáig kitart:) én 33hetes vagyok és nekem most is vannak :) magnéziumot ajánlják rá !

Minden jót

2011. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem hirtelen mozdulatoktólvan
2011. jún. 28. 07:15
 8/9 A kérdező kommentje:
de az normális hogy csak a jobboldalamba szurkál??? illetve az mitől van hogy a jobb combtövem nyomásra fáj illetve olyan kicsit mintha zsibbadna görcsölne?
2011. jún. 30. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Az valami ér lehet szerintem a combodnál.Arra tuti jó a magnézium.

Figyusz!Még mindig szurkál, és nem nézetted meg dokival?

2011. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!